Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zespół Bitamina wystąpi w Lublinie

16 października o godz. 19 na scenie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) z promocją nowej płyty wystąpi formacja Bitamina.
Zespół Bitamina wystąpi w Lublinie

Autor: materiały promocyjne

W środę na scenie RL zagości formacja Bitamina. Zespół powstał z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. - Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście - zachęcają organizatorzy.

Grupa ma na swoim koncie trzy długogrające krążki oraz dwie EP-ki. W tym roku światło dzienne ujrzała płyta "Kwiaty i korzenie", którą artyści będą promować w Lublinie.

Formacja powstała z inicjatywy Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego.

Bilety: 50/60 zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama