Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Włodawa: Jechał na „podwójnym gazie”. Tłumaczył się, że musi jakoś wrócić do domu

Wczoraj policjanci z Włodawy zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich tłumaczył się że musiał wrócić w jakiś sposób z pracy do domu.
Włodawa: Jechał na „podwójnym gazie”. Tłumaczył się, że musi jakoś wrócić do domu

Do jednego z zatrzymań doszło w  miejscowości Hańsk Pierwszy. Tam zatrzymano 42-latka kierującego mazdą. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu we krwi. Policjantom tłumaczył się, że musiał jakoś wrócić do domu, a taki sposób transportu wydał mu się najbardziej odpowiedni.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Urszulinie nad Jeziorem Grabniak zatrzymali 57-latka, który kierował rowerem pomimo spożytego wcześniej alkoholu. Badanie alkomatem wykazało  blisko 0,5 promila w organizmie. 

Za prowadzenie samochodu  na „podwójnym gazie” grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat. Natomiast zatrzymanemu rowerzyście grozi wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres do 3 lat.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama