Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Narkotyki na terenie ogródków działkowych. Diler wpadł na gorącym uczynku

Amfetamina i marihuana ukryte na terenie ogródków działkowych w Terespolu. Za ich posiadanie odpowie 41–latek, który trafił już na 3 miesiące do aresztu.
Narkotyki na terenie ogródków działkowych. Diler wpadł na gorącym uczynku

Autor: policja

Z zabezpieczonych narkotyków można byłoby sporządzić ponad 400 porcji dilerskich. Mężczyzna wpadł, na gorącym uczynku.

– Policjanci ujawnili biały proszek i susz, które znajdowały się w plastykowym opakowaniu. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina oraz marihuana– zaznacza Barbara Salczyńska–Pyrchla rzecznik bialskiej policji.

41–latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama