Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Nie żyje dwóch mężczyzn, trzy osoby ranne

Dwie osoby zginęły, a trzy są ranne - to bilans wypadku, do którego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 17 w rejonie miejscowości Zakręcie (pow. krasnostawski). Dwa samochody zderzyły się ze sobą czołowo.
Lubelskie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Nie żyje dwóch mężczyzn, trzy osoby ranne
Zdjęcie ilustracyjne

Do wypadku doszło o godz. 12.15 na trasie pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem. Czołowo zderzyły się ze sobą dwa auta - bmw i ford.

Jak przekazała nam Policja, zginęli dwaj mężczyźni w wieku od 20 do 27 lat, którzy podróżowali pierwszym z tych pojazdów. Z kolei troje pasażerów forda trafiło do szpitala.

Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i ratownicy medyczni.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Kierowcy byli kierowani na objazdy drogami lokalnymi na trasie: Krasnystaw ul. Polewana – ul. Kościuszki – Stężyca Kolonia – Stężyca  Łęczyńska – Łopiennik Dolny - Dziecinin.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama