Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Syryjczyk, Marokańczyk i dwóch Tunezyjczyków przez Bug do Francji

Chcieli do Francji ale będą musieli wrócić na Ukrainę - funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Hrubieszowie zatrzymali czterech nielegalnych migrantów.
Syryjczyk, Marokańczyk i dwóch Tunezyjczyków przez Bug do Francji

Autor: NOSG

Syryjczyk, Marokańczyk i dwóch Tunezyjczyków korzystając z niskiego stanu wody wpław w okolicy miejscowości Strzyżów pokonali graniczną rzekę i tak dostali się z Ukrainy do Polski.

– Zeznali, iż celem ich wędrówki była chęć przedostania się do Francji – powiedział por.Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Nic z tego nie wyszło, całą czwórkę, w ramach umowy o readmisji, przekazano stronie ukraińskiej.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama