Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zima w mieście. Ferie w MDK w Puławach

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na warsztaty, które będą prowadzone w placówce podczas ferii zimowych.
Zima w mieście. Ferie w MDK w Puławach

Autor: materiały prasowe

W pierwszym tygodniu ferii, w dniach 4-8 stycznia, zajęcia będą odbywały się codziennie od godz. 9 do 15. W programie m.in. warsztaty teatralne i plastyczne oraz zajęcia z farbami, masą solną czy gry planszowe.

Z kolei w dniach 11-15 stycznia (w tych samych godzinach) realizowane będą warsztaty fotograficzne, plastyczne oraz cykl Angielskie ABC.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie internetowej www.mdk.pulawy.pl. Koszt jednego warsztatu 10 złotych. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefoniczne od 9.00-15.00 - 81 886 49 65.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama