Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

12 lat więzienia dla pijanego kierowcy z Łodzi. Zabił na drodze dziecko i kobietę

- Wnosiliśmy o najwyższy możliwy wymiar kary. Sąd ten wniosek uwzględnił i orzekł karę 12 lat pozbawienia wolności - powiedział Krzysztof Kopania z prokuratury okręgowej w Łodzi. Taki wyrok usłyszał 33-letni Kamil Z., który 13 października 2013 r. u zbiegu ulic 6 sierpnia i Żeromskiego w centrum Łodzi śmiertelnie potrącił 10-letniego chłopca i 63-letnią kobietę. Kierowca miał we krwi ok. 2 promili alkoholu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama