Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama Nowy rytm - ten sam Dziennik Wschodni! Zamów prenumeratę już dziś

Ukrywał narkotyki w sejfie

Blisko 8 kilogramów narkotyków i broń znaleźli policjanci w mieszkaniu wynajmowanym przez 42-latka. Część z nich schowana był w sejfie.
Ukrywał narkotyki w sejfie
Policja zatrzymała podejrzanych

Autor: policja

Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 6 kilogramów suszu marihuany, ponad kilogram amfetaminy, 700 gramów kokainy oraz blisko 60 tabletek ekstazy. Część tych substancji znaleźli w torbie i lodówce, kolejną część - w sejfie.

 Podczas przeszukania policjanci znaleźli również broń palną załadowaną nabojami. Zabezpieczona została także ukryta w sejfie gotówka w kwocie ok. 150 tysięcy złotych.

Kolejne porcje narkotyków kryminalni ujawnili w trakcie przeszukania adresu zameldowania 42-latka. Zarówno 42-latek, jak i 41-letni właściciel mieszkania, zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

- Mężczyźni zostali w piątek doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Lublinie, gdzie usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Dodatkowo 42-latek odpowie za nielegalne posiadanie broni. Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi kara nawet do 12 lat więzienia -mówi podkom. Anna Kamola z lubelskiej policji. Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama