Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Piątkowa "eliminacja z ruchu drogowego najbardziej niebezpiecznych kierowców"

W piątek policjanci z lubelskiego zespołu „Speed” przeprowadzili kolejne działania na terenie miasta.
Lublin: Piątkowa "eliminacja z ruchu drogowego najbardziej niebezpiecznych kierowców"

Autor: Policja

W trakcie kontroli pojazdów zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, sprawdzali także stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów.

– W ciągu kilkugodzinnej akcji skierowanej w eliminację z ruchu drogowego najbardziej niebezpiecznych kierowców mundurowi skontrolowali kilkadziesiąt pojazdów, ujawniając przy tym 85 wykroczeń – relacjonuje komisarz Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymanych zostało 10 praw jazdy, za przekroczenie prędkości o ponad 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym.

– Dodatkowo funkcjonariusze zmuszeni byli zatrzymać 4 dowody rejestracyjne, z uwagi na niesprawność pojazdów – dodaje Gołębiowski.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama