Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pożar w centrum Lublina. Duży ogień i mnóstwo dymu

Palił się garaż przy ul. 3 Maja w Lublinie.
Pożar w centrum Lublina. Duży ogień i mnóstwo dymu

Pożar został zauważony około godziny 18.20. Płomienie z niedużego budynku przy ul. 3 Maja było widać z daleka. Jeszcze lepiej były widoczne kłęby gęstego, ciemnego dymu.

Szybko na miejsce przyjechała straż pożarna. Dwa wozy strażackie utrudniły ruch na ulicy. Zebrało się też wielu gapiów.

Jak powiedzieli nam strażacy, palił się garaż.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama