Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znikające elementy z obwodnicy Lublina. Zagadka rozwikłana

Do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie, który kradł elementy infrastruktury na obwodnicy Lublina.
Znikające elementy z obwodnicy Lublina. Zagadka rozwikłana

Autor: Archiwum

– Wartość skradzionych przez mieszkańca gminy Wólka krat technologicznych wyceniono na blisko 60 tysięcy złotych. Mężczyzna sprzedawał je w skupach złomu, za niewielką część wartości – informuje policja.

O tym, że z trasy ekspresowej, której częścią jest obwodnica Lublina, giną różne elementy, policjanci zostali zawiadomieni przez zarządcę drogi. Były to metalowe kraty technologiczne wykorzystywane głównie przy wiaduktach.

– Zajmujący się sprawą kryminalni dokładnie sprawdzili przekazane informacje. Zrealizowane ustalenia doprowadziły operacyjnych do mieszkańca gminy Wólka. 44-latek został zatrzymany – informuje policja, której udało się odzyskać część łupów.

– Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Pomimo przedstawionych w sprawie dowodów nie przyznał się do zarzucanego czynu. Grozi mu do 5 lat więzienia – dodają policjanci.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama