Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozpędzony citroen taranuje audi. Nagranie z Tomaszowa Lubelskiego

Za kierownicą citroena siedział nietrzeźwy 58-latek. Wszystko nagrały kamery monitoringu.
Rozpędzony citroen taranuje audi. Nagranie z Tomaszowa Lubelskiego

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 22.30 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej z ulicą Kilińskiego w Tomaszowie Lubelskim.

– Kierujący citroenem, 58-letni mieszkaniec Zamościa wyjeżdżając z ulicy Kilińskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Lwowską kierującemu audi. Tym autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski. Doszło do zderzenia pojazdów – informuje policja i przedstawia nagranie.

Okazało się, że mieszkaniec Zamościa znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie blisko promil alkoholu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Natomiast kierujący audi był trzeźwy.

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy tego zdarzenia, ponieważ nikt nie wymagał pomocy medycznej. Całe zdarzenie został zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama