Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biała Podlaska chce być "Rowerową Stolicą Polski". Akcja już ruszyła [zdjęcia]

Biała Podlaska rywalizuje o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. We wtorek miasto zainaugurowało akcję.
Biała Podlaska chce być "Rowerową Stolicą Polski". Akcja już ruszyła [zdjęcia]

Autor: Bartosz Wołoszko

Z parku Radziwiłłowskiego rowerzyści wyruszyli w przejażdżkę po mieście. - Wszyscy uczestnicy rowerowego spotkania otrzymali pamiątkowe gadżety i koszulki - zaznacza Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik magistratu.

Wspólne "kręcenie kilometrów dla Białej Podlaskiej" odbyło się ulicami miasta przy asyście policji. W ubiegłym roku w tej ogólnopolskiej rywalizacji Biała Podlaska zajęła drugie miejsce.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama