Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin. Po wiadukcie jedziemy slalomem

Rozpoczął się remont tzw. wiaduktu Poniatowskiego = prowadzony przy okazji przebudowy Al. Racławickich.
Lublin. Po wiadukcie jedziemy slalomem

Kierowcy muszą się spodziewać zamykania części głównej jezdni oraz wyłączania z ruchu poszczególnych wjazdów i zjazdów z wiaduktu.

Najpierw nieczynna będzie łącznica pozwalająca wjechać z al. Solidarności na Czechów, później zamknięta będzie łącznica prowadząca z al. Solidarności do centrum oraz zjazd w kierunku Zamku.

– Utrudnienia w ruchu kołowym potrwają około ośmiu dni – zapowiada Justyna Góźdź z biura prasowego Ratusza. – W tym czasie drogowcy wykonają warstwę ścieralną jezdni wiaduktu i łącznic na węźle ul. Poniatowskiego.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama