Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin. Prawie jak deptak

W sobotę na dobre rozpoczął się remont jezdni Krakowskiego Przedmieścia między ul. 3 Maja a Wieniawską.
Lublin. Prawie jak deptak
Jezdnia została zamknięta w sobotę i jeszcze tego samego dnia zdarto z niej warstwę asfaltu

Autor: Maciej Kaczanowski

Drogowcy zdarli sfatygowaną warstwę asfaltu i w jej miejscu mają ułożyć nową nawierzchnię, regulując przy okazji studzienki.

Do końca lipca jezdnia pozostanie zamknięta dla ruchu, komunikacja miejska kursuje objazdem przez Okopową, zaś linia 74 ma przystanek końcowy i początkowy przy głównej bramie Ogrodu Saskiego. Prace obejmujące też wyrównanie chodnika i remont zatok przystankowych będą kosztować miejską kasę ponad 1,1 mln zł.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama