Chodzi o przystanek przy Dworcu Głównym PKS (po stronie dworca) oraz na ul. Jana Pawła przy Szmaragdowej (po stronie kościoła). Automaty zewnętrznych dystrybutorów mają ustąpić miejsca urządzeniom kupionym przez miasto.
Reklama
Z lubelskich ulic zniknęły kolejne biletomaty
Z kolejnych dwóch przystanków zabrano uliczne automaty do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej.
- drs
- 02.09.2021 11:43

Autor: Archiwum
Data dodania:
02.09.2021 11:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze