Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Procesja światła z Wąwolnicy do Kębła

W sobotę wieczorem w 43. rocznicę koronacji Matki Bożej Kębelskiej z sanktuarium w Wąwolnicy ruszyła procesja światła do Kębła.
Procesja światła z Wąwolnicy do Kębła

Pielgrzymi pokonali kilkukilometrową drogę niosąc w dłoniach zapalone świece. W Kęble odbyła się uroczysta msza święta koncelebrowana przez biskupa Artura Mizińskiego, sekretarza generalnego Konferencji Episkopatu Polski.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama