Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Będzie przejazd dla rowerzystów przez ul. Zielone Wzgórze

Miasto zleci wyznaczenie przejazdu rowerowego przez ul. Zielone Wzgórze w ciągu trasy pieszo-rowerowej wzdłuż ul. Poligonowej.
Lublin: Będzie przejazd dla rowerzystów przez ul. Zielone Wzgórze
Zdjęcie ilustracyjne

40 tys. zł na ten cel ma być zarezerwowane w tegorocznym budżecie Lublina. Taką poprawkę zgłosił wczoraj prezydent miasta, a dzisiaj głosować mają nad nią radni.

Budowa przejazdu będzie wymagać zmiany oznakowania pionowego, poziomego oraz przestawienia barierek. Na ten cel 20 tys. zł wyłożyła Rada Dzielnicy Sławin, bo taką wycenę miał jej podać Zarząd Dróg i Mostów. Prace będą kosztowały więcej, resztę funduszy wyłoży miasto.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama