Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama Nowy rytm - ten sam Dziennik Wschodni! Zamów prenumeratę już dziś

Już 18 września odbędzie się III edycja Sosnowica Cross MTB Maraton. Są jeszcze wolne miejsca

Ta impreza to niepowtarzalny wyścig kolarski, w czasie którego odnajdzie się każdy pasjonat kolarstwa górskiego.
Już 18 września odbędzie się III edycja Sosnowica Cross MTB Maraton. Są jeszcze wolne miejsca

Autor: materiały organizatorów

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników cztery dystanse – mikro (0,2 km), mini (5 km), fit (26km) i półmaraton (39km).

Lista startowa wciąż jest otwarta, a uczestnicy mogą sie zgłaszać do wyścigu. Najlepiej robić to poprzez link https://dostartu.pl/sosnowica-cross-mtb-maraton-2021-v6153.  W obecnej chwili wpisowe wynosi od 10 do 60 zł i jest uzależnione od wybranego dystansu.

Zmagania odbędą się w sobotę, 18 września. Impreza wystartuje o godz. 10. Wtedy rozpocznie się wyścig na dystansie mikro. Start kolejnych zaplanowano na: 10.20 (mini), 11.55 (fit) i 12 (półmaraton). Zakończenie zawodów planowane jest około godz. 16.30. Od 8.30 będzie można się jeszcze zapisać do udziału w imprezie, w biurze zawodów.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama