Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tak się bawi, tak się bawi Kośminek

Pogoda nie najlepsza - mokro i zimno, ale to nie zniechęcało do przyjścia na ulicę Długą. Właśnie tam, w sobotę, odbył się Festiwal Mieszkańców Kośminka. Za tym wydarzeniem stoi Fundacja Strefa Dorastania. To właśnie ona przygotowała gry miejskie, stoiska z malowaniem twarzy, ekologiczne czy postawiła dmuchańce.
Tak się bawi, tak się bawi Kośminek

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama