Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: W Dzień bez Samochodu można jeździć komunikacją miejską bez biletu

Bez biletu mogą dziś jeździć komunikacją miejską posiadacze dowodu rejestracyjnego. W ten sposób samorząd Lublina włącza się w obchody Dnia bez Samochodu.
Lublin: W Dzień bez Samochodu można jeździć komunikacją miejską bez biletu

Autor: Archiwum

– 22 września ważny dowód rejestracyjny uprawnia do bezpłatnego przejazdu jedną osobę wszystkimi liniami komunikacji miejskiej kursującymi na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego – informuje ZTM.

Również dzisiaj użytkownicy Lubelskiego Roweru Miejskiego mogą bez opłaty jeździć wypożyczanymi jednośladami przez godzinę.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama