Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NOWY LEXUS RZ Odkryj Steel-By-Wire | DNI OTWARTE 4-9 MAJA

Lublin. Będzie ruch wahadłowy na al. Kraśnickiej

Dwa dni – w środę i czwartek – mają trwać utrudnienia na al. Kraśnickiej, jednej z ważniejszych dróg wjazdowych do Lublina.
Lublin. Będzie ruch wahadłowy na al. Kraśnickiej

Problemy wystąpią w pobliżu nowej pętli komunikacji miejskiej, która jest budowana na zlecenie miasta na wysokości ul. Wróblej i Kaczej.

Drogowcy budujący nową pętlę mają ułożyć nową nawierzchnię na fragmencie al. Kraśnickiej. – Na czas realizacji robót zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do czwartku, 7 października – zapowiada Justyna Góźdź z biura prasowego Ratusza. – Przebudowę przejdzie 300-metrowy odcinek al. Kraśnickiej.

Nowa pętla powinna być gotowa do końca października. Będzie mieć 10 stanowisk dla autobusów oraz parking z 36 miejscami postojowymi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama