To propozycja dla tych, którzy chcą odkrywać sekrety Kośminka. Organizatorzy zapraszają na przyjazny spacer i prezentację z mnóstwem opowieści o dzielnicy adresowanych do mieszkańców dzielnicy i osób, które chcą poznać tę część miasta.
Oprowadzać i opowiadać będzie Magdalena Łuczyn, która prowadzi na Facebooku profil Spacery z Magdą Łuczyn.
- Po Kośminku wędrujemy wzdłuż ulicy Lotniczej do Garbarskiej, następnie skręcamy w ulicę Elektryczną, potem ścieżką przez zarośla wzdłuż Czerniejówki i wracamy przez Żelazną - opowiadają organizatorzy.
Spotkanie rozpocznie się przy pawilonie LSS "Społem" (ul. Lotnicza 9).
Reklama
Przyjazne spacery weekendowe po Kośminku
Fundacja tu obok zaprasza na kolejne wydarzenie autorskiego projektu Magdaleny Łuczyn. Ostatni spacer z cyklu "#tu_obok na Kośminku" zaplanowano na 24 października o godz. 15.
- 22.10.2021 19:38

Reklama













Komentarze