Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z jeziora wydobyto ciało zaginionego przed dwoma tygodniami żeglarza

Dąbrowa Górnicza (woj. śląskie). Zaginął dwa tygodnie temu na jeziorze Pogoria w Dąbrowie Górniczej, wczoraj w nocy udało się odnaleźć jego ciało. Grupa Specjalna Płetwonurków RP odnalazła zwłoki zaginionego żeglarza.
Z jeziora wydobyto ciało zaginionego przed dwoma tygodniami żeglarza

Autor: TVN24/x-news

Zespół nurków przyjechał pro bono na specjalną prośbę synów ofiary i policji. Dzięki ich wsparciu udało się zakończyć niezwykle trudne poszukiwania.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama