Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Walentynki z Lubelską Federacją Bardów

Lubelski Impresariat Artystyczny zaprasza na Walentynki z Federacją Bardów. Koncert pełen romantycznych przebojów i nie tylko odbędzie się 13 lutego o godz. 17 w Centrum Kongresowym UP (ul. Akademicka 15).
Walentynki z Lubelską Federacją Bardów

Autor: materiały promocyjne

- W walentynkowym koncercie "Tylko miłość" usłyszymy utwory Cohena, Stachury, Leśmiana, Grześkowiaka, Kniaźnina, Pola, Lewandowskiej, Andrzejewskiego i Kondraka. Będzie więc romantycznie, ale i zabawnie, wzniośle, lekko, delikatnie, acz z mocnym wrażeniem - twierdzą organizatorzy wydarzenia.

Lubelska Federacja Bardów działa od 1999 roku. W swojej twórczości czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów rocka i popu.

Zespół wystąpi w składzie: atarzyna Wasilewska - śpiew, skrzypce, Jolanta Sip - śpiew, kompozycje, teksty, Marek Andrzejewski - śpiew, gitara, kompozycje, teksty, Piotr Bogutyn - gitara elektryczna, Tomasz Deutryk - śpiew, perkusja, Jan Kondrak- śpiew, kompozycje, teksty, prowadzenie, Krzysztof Nowak - kompozycje, gitara basowa, Piotr Selim - śpiew, kompozycje, instrument klawiszowy.

Bilety na koncert kosztują 60 i 80 zł. Wejściówki dostępne online na biletyna.pl i kupbilecik.pl oraz stacjonarnie w salonie muzycznym Riff przy ul. Lubartowskiej i Księgarni Technicznej na Krakowskim Przedmieściu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama