Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Żniwa w mieście? W Muzeum Wsi Lubelskiej odbyło się żniwowanie

W ten właśnie sposób skansen przypomina o dawnych, wiejskich zwyczajach. Mógł przyjść każdy i zobaczyć jak lata temu – tak naprawdę nie minęło ich wiele – wyglądało źniwowanie. Pokazywano także, jak piekło się podpłomyki i jak wyglądała młocka.
Żniwa w mieście? W Muzeum Wsi Lubelskiej odbyło się żniwowanie

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama