Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Płonie auto na obwodnicy Lublina. Utrudnienia w ruchu

Na obwodnicy Lublina zapalił się samochód. Trwa akcja gaśnicza.
Płonie auto na obwodnicy Lublina. Utrudnienia w ruchu

Autor: archiwum

Do zdarzenia doszło w południu pomiędzy węzłami Rudnik i Tatary. Zablokowany jest pas awaryjny i pas prawy jezdni w kierunku Chełma i Zamościa. Policja kieruje ruchem.

Kierowca BMW zauważył dym i zatrzymał auto. Później pojawiły się płomienie. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują strażacy.


Podziel się
Oceń

Reklama