Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złota polska jesień. Pogoda będzie zachęcała do spacerów

Przed nami piękna, słoneczna niedziela. Jutro w województwie lubelskim będzie nieco cieplej niż dzisiaj i więcej przejaśnień. Temperatura maksymalna wyniesie do 15 stopni Celsjusza.
Złota polska jesień. Pogoda będzie zachęcała do spacerów

Autor: BAS

Pogodnie i bez opadów w naszym regionie będzie także w poniedziałek oraz wtorek, a temperatura będzie nawet o 3-4 stopnie wyższa od tej, którą termometry zanotują w niedzielę.

Nieco chłodniej już w środę i czwartek. Najzimniej w kraju będzie na Suwalszczyźnie (od 6 do 8°C), gdzie może padać deszcz ze śniegiem.


Podziel się
Oceń

Reklama