Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Domowy tyran w areszcie. Znęcał się nad chorą matką

Wyzywał i bił swoja matkę, grożąc jej śmiercią. 61-etni sprawca przemocy domowej trafił do aresztu. Już wcześniej odpowiadał za podobne przestępstwo.
Domowy tyran w areszcie. Znęcał się nad chorą matką
Mężczyzna odpowie w warunkach recydywy

Autor: Policja

Według ustaleń policji mieszkaniec gminy Siedliszcze w powiecie chełmskim od września znęcał się nad nieporadną z uwagi na wiek i stan zdrowia 86-letnią matką.

- Mężczyzna stosował przy tym przemoc fizyczną i psychiczną. Wszczynał awantury, wyzywał i bił kobietę, groził jej pozbawieniem życia – relacjonuje kom. Ewa Czyż, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Po interwencji mundurowych rozpoczęto procedurę „Niebieskiej Karty”, której celem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. 61-latek już wcześniej był karany za podobne przestępstwo, dlatego tym razem odpowie w warunkach recydywy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Zgodnie z przepisami Kodeksu karnego grozi mu do ośmiu lat więzienia.

 


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama