Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Był tak pijany, że nie mógł ruszyć z miejsca

W czwartek około godziny 9.00 chełmscy policjanci zostali wezwani do niecodziennego zdarzenia. Na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej i Szpitalnej zatrzymał się pojazd, a kontakt z kierowcą był utrudniony.
Był tak pijany, że nie mógł ruszyć z miejsca

Autor: KMP Chełm

Początkowo podejrzewano, że kierowca zasłabł. Jednak gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze prawda okazała się zupełnie inna.

— Po przeprowadzonych na miejscu badaniach lekarskich, które nie potwierdziły nagłych kłopotów ze zdrowiem, policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że miał ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie. W związku z tą sytuacją został zatrzymany, a jego samochód tymczasowo zajęty — przekazuje komisarz Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Najprawdopodobniej dzisiaj 57-letni chełmianin usłyszy zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz co najmniej 3 letni zakaz kierowania pojazdami, a także poważne konsekwencje finansowe.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama