Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prawie 10 tysięcy kibiców cieszyło się z awansu Motoru Lublin do baraży [zdjęcia]

Dokładnie 9872 widzów oglądało niedzielne spotkanie Motoru Lublin z Podbeskidziem Bielsko-Biała. I było co świętować, bo drużyna Mateusza Stolarskiego zrobiła swoje. Zdobyła trzy punkty i przypieczętowała awans do baraży z czwartego miejsca. Dzięki temu już w czwartek o godz. 17.30 kolejny mecz na Arenie. Tym razem derbowy z Górnikiem Łęczna.
Prawie 10 tysięcy kibiców cieszyło się z awansu Motoru Lublin do baraży [zdjęcia]

Autor: Wojciech Szubartowski

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama