Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

70-latka z Tomaszowa Lubelskiego odnaleziona przez policjantów

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania pani Teresy, która w nocy z czwartku na piątek opuściła swoje miejsce zamieszkania i przez kilkadziesiąt godzin nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta została odnaleziona przez policjantów.
70-latka z Tomaszowa Lubelskiego odnaleziona przez policjantów

Autor: Archiwum DW/ilustracyjne

Przypomnijmy! 70-latka opuściła dom w Tomaszowie Lubelskim pomiędzy godzinami 01:00 a 06:00. Dzięki działaniom policjantów z Komendy Powiatowej Policji udało się odnaleźć zaginioną kobietę. - Jest cała i zdrowa. Wróciła już do miejsca zamieszkania - informuje Policja.


Podziel się
Oceń

Reklama