Lubelska fundacja EXLEGE zaprasza na bezpłatne szkolenia behawioralne dla właścicieli psów. Szkolenie jest bezpłatne, warto jednak się pospieszyć, bo obowiązuje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.
– Warsztaty pozwolą zrozumieć, jak rozpoznać potrzeby i zachowanie psa, aby zbudować z nim prawidłową relację. Dzięki warsztatom uczestnicy będą również w stanie rozwiązać wiele problemów związanych z zachowaniem psów, które mogą prowadzić do trudności w opiece – informuje Marta Włosek, prezes Fundacji Ex Lege.
Podczas warsztatów właściciele psów zrozumieją potrzeby psa oraz dowiedzą się jak radzić sobie w problematycznych sytuacjach.
Właściciele psów proszeni są o przyjście na warsztaty z nagraniami problematycznych sytuacji. Szkolenie poprowadzi dyplomowana behawiorystka COAPE, Dogoterapeutka i Trenerka psów Magdalena Świątkowska.
Szkolenie odbędzie się w dwóch grupach w sobotę 23 listopada.
Grupa 1 – 23 listopada 2024 (sobota) godz. 10.00 – 13.30
Grupa 2 – 23 listopada 2024 (sobota) godz. 14.00 – 17.30
Chęć udziału w szkoleniu należy kierować drogą mailową na adres: [email protected]













