Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będą utrudnienia na ul. Diamentowej. Ruch wahadłowy przez tydzień

Od wtorku 4 lutego na skrzyżowaniu ulic Diamentowej, Energetyków i Samsonowicza w Lublinie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Ma to związek z przebudową kanalizacji deszczowej.
Będą utrudnienia na ul. Diamentowej. Ruch wahadłowy przez tydzień

O zmianach w organizacji ruchu poinformował dzisiaj w komunikacie Zarząd Dróg i Trasnportu Miejskiego. Przedstawiony został harmonogram wprowadzania "wahadła"

  • I etap (od 4 lutego) – zamknięcie pasa ruchu w kierunku ul. Zemborzyckiej (około 3 dni).
  • II etap – po zakończeniu I etapu zamknięcie pasa ruchu w kierunku ul. Krochmalnej (około 2 dni).

Dojazd do obiektów usługowych przy ul. Energetyków będzie możliwy wyłącznie od ul. Diamentowej (przy wlocie ul. Zemborzyckiej, w okolicach sklepu z dywanami i przystanku Energetyków 02). Wjazd w ul. Samsonowicza pozostanie otwarty.

Wykonawca zapowiada, że dołoży wszelkich starań, by prace zakończyły się jak najszybciej.

- Utrudnienia potrwają około tygodnia, a komunikacja miejska może kursować z opóźnieniami - zapowiada Monika Fisz z Zarządu Dróg i Trasnportu Miejskiego.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama