Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wpadł poszukiwany 2 listami gończymi

20-latek przez kilka miesięcy ukrywał się przed policją. Ma do odsiadki wyrok.
Wpadł poszukiwany 2 listami gończymi

Autor: Policja

Lubelscy policjanci 20-latka poszukiwali od kilku miesięcy. Nad młodym mężczyzną ciążyły dwa listy gończe i kara więzienia za rozbój, kradzież oraz naruszenie nietykalności. 

– Mężczyzna mając świadomość wydanych za nim listów gończych ukrywał się poza Lublinem. Postępował bardzo ostrożnie, aby nie dać się zatrzymać. Był poszukiwany dwoma listami gończymi oraz zarządzeniem o przymusowym doprowadzeniu. Na swoim koncie ma rozbój, kradzież oraz naruszenie nietykalności – mówi nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Kryminalni namierzyli 20-latka na jednej z posesji w powiecie lubartowskim. Był kompletnie zaskoczony zatrzymaniem. Teraz najbliższy rok spędzi w więzieniu.


Podziel się
Oceń

Reklama