Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Wypadek pod Białą Podlaską. Kierowca ciężarówki nie przeżył

Lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy, który ucierpiał we wczorajszym wypadku na drodze krajowej nr 2 niedaleko Białej Podlaskiej. 39-latek zmarł w szpitalu.
Wypadek pod Białą Podlaską. Kierowca ciężarówki nie przeżył

Autor: KMP Biała Podlaska

O wypadku, jaki w poniedziałek wydarzył się na krajówce w Woskrzenicach Dużych pisaliśmy wczoraj. Wiadomo było wtedy, że po zderzeniu dwóch ciężarówek droga została zablokowana. Dzisiaj okazuje się, że zdarzenie miało tragiczny finał.

W szpitalu zmarł ciężko ranny kierowca DAF-a. Ten 39-letni mężczyzna jadąc drogą krajową z nieustalonych jeszcze przez policję przyczyn uderzył na tył jadącego w tym samym kierunku i skręcającego w lewo ciężarowego volvo, którym kierował inny 39-latek.

Sprawca został od razu przewieziony do szpitala. Niestety, obrażenia jakich doznał, okazały się na tyle poważne, że mężczyzna zmarł.

Policja pracuje nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama