Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sparing Fogo Unii Leszno z Orlen Oil Motorem Lublin odwołany

W środę i czwartek Orlen Oil Motor Lublin miał pojechać sparingowy dwumecz z Fogo Unią Leszno. We wtorek kibice dowiedzieli się, że czwartkowe starcie w Lublinie zostało odwołane ze względu na trudny stan toru. Kibice liczyli więc na ściganie w Lesznie, ale w środę stamtąd również napłynęły złe wieści i ostatecznie żużlowcy obu ekip nie wyjechały na tor
Sparing Fogo Unii Leszno z Orlen Oil Motorem Lublin odwołany

Dla żużlowców z Lublina sparing w Lesznie miał być pierwszym przedsezonowym sprawdzianem. Z kolei Fogo Unia miała wyjechać do sparingowej rywalizacji po raz trzeci, bo wcześniej zespół odjechał spotkania z Hunters PSŻ Poznań i H. Skrzydlewska Orłem Łódź.

Plany co do środowej konfrontacji były bardzo ambitne. Obie drużyny chciały sprawdzić swoje możliwości w najmocniejszych składach. Kibice z Lublina z pewnością byli niezwykle ciekawi jaką formę zaprezentują dwaj nowi przedstawiciele wicemistrzów Polski – Martin Vaculik i Kacper Woryna. Ostatecznie sparing się jednak nie odbył, a winna takiemu stanu rzeczy okazała się zła pogoda. 

 – Niestety, sparing został odwołany z powodu opadów... Pamiętajmy, że to tylko trening przed sezonem. Nie chcemy, aby zawodnicy ryzykowali kontuzjami – napisali przedstawiciele Fogo Unii Leszno na Facebooku.

Fogo Unia i Orlen Oil Motor mają niebawem ustalić nowy termin sparingowego spotkania.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama