Maciej Kuciapa, trener Orlen Oil Motoru
- Przyjechaliśmy tutaj powalczyć o jak najlepszy wynik i wywalczyć punkt bonusowy. Niestety nie potrafiliśmy znaleźć przez cały mecz sposobu by walczyć jak równy z równym. Próbowaliśmy wszystkiego. Zawodnicy zmieniali cały czas ustawienia, motocykle. To nie dawało jednak żadnego efektu. Cały czas próbujemy wyciągać wnioski z meczu na mecz w Toruniu. Przyjeżdżamy z innymi silnikami, próbujemy, ale to nic nie daje. Nie możemy sobie poradzić z tym torem, znaleźć optymalnych ustawień i tu tkwi główny problem.
- Nie mieliśmy poza Bartkiem Zmarzlikiem żadnego zawodnika, który wygrywałby biegi.
Kacper Woryna
- Na gorąco, pierwsze co przychodzi mi do głowy to niecenzuralne rzeczy. Wolałbym więc zachować zimną krew. Przepraszamy naszych kibiców za ten wynik. Walczyliśmy ile się dało. Każdy bieg szukałem tego czegoś, co pozwoliłoby mi wygrywać. Wiem, że nie rozgrywałem swoich biegów perfekcyjnie, ale tak to jest, że ktoś wygrywa, a ktoś musi przegrać.

Komentarze