Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włamał się do garażu straży pożarnej

25-latek włamał się do garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Horostycie w powiecie włodawskim. Ukradł kanistry z benzyną.
Włamał się do garażu straży pożarnej
Do włamania doszło na początku marca. Mieszkaniec gm. Wyryki uszkodził drzwi wejściowe do garażu i wszedł do środka. Ukradł dwa metalowe kanistry z benzyną. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Gminy Wyryki wyceniła straty na 421 zł. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama