Włamał się do garażu straży pożarnej
25-latek włamał się do garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Horostycie w powiecie włodawskim. Ukradł kanistry z benzyną.
- łm
- 18.03.2014 11:20

Do włamania doszło na początku marca. Mieszkaniec gm. Wyryki uszkodził drzwi wejściowe do garażu i wszedł do środka. Ukradł dwa metalowe kanistry z benzyną.
Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Gminy Wyryki wyceniła straty na 421 zł. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.
Data dodania:
18.03.2014 11:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze