Jechali we trójkę samochodem, wpadli z narkotykami. Areszt dla 27-latka
Amfetamina, mefedron, marihuana i haszysz - łącznie 160 gram substancji odurzających przechwycili puławscy kryminalni. Narkotyki znajdowały się w samochodzie i mieszkaniu nalężącym do 27-letniego mieszkańca powiatu puławskiego.
16.02.2022 12:08