Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Sport:

Piłka nożna

Chełmianka czeka na wzmocnienia

Chełmianka czeka na wzmocnienia

Chełmianka ma na wiosnę powalczyć o utrzymanie. Zarząd biało-zielonych uznał, że do wykonania tego planu potrzebne są wzmocnienia. Do drużyny może dołączyć nawet sześciu nowych graczy. Na razie zespół Artura Bożyka ćwiczy jednak w starym składzie 10.01.2016 17:51
Górnik Łęczna przegrał sparing ze Stalą Mielec

Górnik Łęczna przegrał sparing ze Stalą Mielec

Górnik Łęczna przegrał w sobotę pierwszy sparing podczas zimowych przygotowań. Zielono-czarni ulegli liderowi II ligi Stali Mielec 1:2 09.01.2016 17:49
Lublinianka zostaje na Arenie

Lublinianka zostaje na Arenie

Od kilku tygodni pojawiają się plotki, że Lublinianka na wiosnę miałaby wrócić na stadion przy ul. Leszczyńskiego. Prezes Krzysztof Gil ucina jednak spekulacje. – Nie ma takiego tematu – wyjaśnia szef klubu z Lublina 07.01.2016 09:15
LZPN wygrał XIII Halowe Mistrzostwa Sędziów Piłkarskich

LZPN wygrał XIII Halowe Mistrzostwa Sędziów Piłkarskich

W rozegranych w niedzielę w Zamościu XIII Halowych Mistrzostwach Sędziów Piłkarskich o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zwyciężyła ekipa Kolegium Sędziów LZPN 06.01.2016 18:58
Górnik Łęczna wrócił do treningów

Górnik Łęczna wrócił do treningów

Na pierwszych zajęciach w 2016 roku zabrakło tylko Brazylijczyka Leandro 06.01.2016 10:18
W Kazimierzu Dolnym wciąż wierzą w utrzymanie

W Kazimierzu Dolnym wciąż wierzą w utrzymanie

Ta wiara na pierwszy rzut oka wydaje się być irracjonalna. Miejscowe Orły mają za sobą koszmarną rundę i z dziewięcioma punktami zajmują przedostatnie miejsce w lubelskiej klasie okręgowej. Beniaminek w tym sezonie wygrał jedynie dwa mecze – pokonał równie słabą Tęczę Bełżyce i jeszcze gorszy LKS Wierzchowiska. 03.01.2016 18:24
 Unia Rejowiec ma nowego szefa

Unia Rejowiec ma nowego szefa

Do końca 2015 roku prezesem był Zbigniew Rumiński, który z półtoraroczną przerwą kierował klubem z Rejowca przez 15 lat. – Tak szybko zleciało. W tym czasie zdążyliśmy przejść zmiany organizacyjne. Z Gminno-Cukrowniczego Klubu Sportowego przekształciliśmy się w Gminny Klub Sportowy. Wywalczyliśmy awans do ligi okręgowej, w której gramy już od kilku lat – wylicza Zbigniew Rumiński, już były prezes klubu z Rejowca. 03.01.2016 18:19
Coraz bliżej do pierwszych treningów

Coraz bliżej do pierwszych treningów

AZS PSW Biała Podlaska rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej ekstraligi 11 stycznia, a Górnik Łęczna tydzień później. 03.01.2016 18:13
Damian Szpak opuści Orlęta?

Damian Szpak opuści Orlęta?

Orlęta Radzyń Podlaski w przerwie zimowej nie zrobią żadnych spektakularnych transferów. Nawet w przypadku odejścia najlepszego strzelca zespołu Damiana Szpaka, który wzbudza zainteresowanie drużyn z I i II ligi. 23-latek przebywał już na testach w Olimpii Grudziądz. 03.01.2016 17:34
Lublinianka w przerwie zimowej może stracić Mateusza Majewskiego

Lublinianka w przerwie zimowej może stracić Mateusza Majewskiego

Lublinianka w przerwie zimowej może stracić Mateusza Majewskiego. Zawodnik jest wypożyczony z Motoru do końca sezonu, ale ponoć zainteresowanie piłkarzem wyraża Resovia. Nadal nie wiadomo też, gdzie klub z Wieniawy będzie rozgrywał swoje mecze w rundzie wiosennej. 03.01.2016 17:29
Co dalej z Ostoją?

Co dalej z Ostoją?

Klub ze Skierbieszowa ma poważne problemy. Grozi mu nawet wycofanie z rozgrywek. Kibice, od lat śledzący sytuację w zamojskiej „okręgówce”, z pewnością są zaskoczeni bardzo słabą dyspozycją Ostoi Skierbieszów w bieżącym sezonie. Zespół, którzy przed rozpoczęciem rozgrywek objął Łukasz Kierepka w 15 ligowych kolejkach wywalczył zaledwie siedem punktów i po rundzie jesiennej zamyka ligową tabelę. A przecież jeszcze niedawno zaliczał się do ligowej czołówki i regularnie walczył o awans. 01.01.2016 17:03
Wiślacy ruszą za dwa tygodnie

Wiślacy ruszą za dwa tygodnie

Przed zawodnikami Wisły Puławy już tylko jedenaście dni świąteczno-noworocznej laby. 11 stycznia drużyna ma rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej. Po rozegraniu dotychczas 19. kolejek II ligi Wisła jest wiceliderem tabeli i ma spore szanse na awans do I ligi. Kluczowe, przed rewanżową rundą rozgrywek, będzie z pewnością przygotowanie zespołu w przerwie zimowej. Trener Bohdan Bławacki zaplanował pierwsze zajęcia na poniedziałek – 11 stycznia. Jego podopieczni będą na początku ćwiczyć ma miejscu. W Puławach przejdą m.in. badania wydolnościowe. Pod koniec stycznia wiślacy udadzą się na tygodniowe zgrupowanie do Ustronia. 31.12.2015 20:12

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama