Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Sport:

Piłka nożna

Piłkarze Wisły Puławy w drodze po nagrody

Piłkarze Wisły Puławy w drodze po nagrody

Dobra postawa Wisły Puławy w rundzie jesiennej została doceniona. Wielu zawodników „Dumy Powiśla” znalazło się w gronie nominowanych plebiscytu „Piłkarze Wybierają” 10.12.2015 11:00
Lublinianie na drugim miejscu II Mistrzostw Polski Domów Dziecka

Lublinianie na drugim miejscu II Mistrzostw Polski Domów Dziecka

W Gliwicach pod patronatem PZPN odbyły się II Mistrzostwa Polski Domów Dziecka. Zawodnicy z Lublina po raz drugi z rzędu zdobyli tytuł wicemistrzowski i okazały puchar 10.12.2015 09:09
Górnik Łęczna w roli Świętego Mikołaja

Górnik Łęczna w roli Świętego Mikołaja

Górnik kolejny raz podarował rywalowi punkty. – Nasza gra w defensywie to był koszmar – ocenił trener zielono-czarnych Jurij Szatałow 09.12.2015 16:50
Waldemar Leszcz (Motor Lublin): Chcemy się wzmocnić, nie osłabić

Waldemar Leszcz (Motor Lublin): Chcemy się wzmocnić, nie osłabić

ROZMOWA Z Waldemarem Leszczem, prezesem Motoru Lublin 09.12.2015 14:36
Starl Kraśnik wygrała Memoriał Ryszarda Łysanowicza

Starl Kraśnik wygrała Memoriał Ryszarda Łysanowicza

Kraśnik był gospodarzem memoriału Ryszarda Łysanowicza, który przy okazji był też charytatywnym turniejem „Gramy dla Natalki”. W zawodach wystartowało 10 drużyn, a najlepsi okazali się piłkarze miejscowej Stali 08.12.2015 14:36
Górnik - Pogoń 2:3. Gonili, ale nie dogonili

Górnik - Pogoń 2:3. Gonili, ale nie dogonili

Górnik Łęczna ambitnie walczył w drugiej połowie, ale nie zdołał odrobić wszystkich strat i uległ ekipie ze Szczecina 2:3. 07.12.2015 20:26
W poniedziałek o godz. 18 Górnik na własnym boisku zmierzy się z Pogonią

W poniedziałek o godz. 18 Górnik na własnym boisku zmierzy się z Pogonią

Na wygraną w ekstraklasie Górnik czeka od 30 października, kiedy na własnym stadionie pokonał Cracovię. Od tamtej pory trzy razy przegrał i tylko raz zremisował. Ale czy może być inaczej, skoro od początku sezonu obaj napastnicy zdobyli w sumie cztery gole? Więcej o dwa ma sam Grzegorz Bonin, a ostatnio pod bramką rywali groźniejszy zrobił się nawet prawy obrońca Łukasz Mierzejewski. Skuteczność i ilość trafień to wciąż duży problem „zielono-czarnych”. 06.12.2015 22:40
Zbigniew Drosio nie będzie prowadził Dwernickiego Stoczek Łukowski

Zbigniew Drosio nie będzie prowadził Dwernickiego Stoczek Łukowski

Trener Drosio był odpowiedzialny za osiągnięcia zespołu w czterech ostatnich kolejkach rundy jesiennej. Przejął drużynę po Damianie Czubie, który z powodu słabych wyników rozstał się Dwernickim. – Zdecydowałem się prowadzić seniorów tylko do końca pierwszej rundy – mówi trener Drosio. Pod jego opieką ekipa ze Stoczka Łukowskiego wywalczyła cztery punkty. Dwernicki wygrał 3:1 z LZS Dobryń, zremisował 1:1 z Tytanem Wisznice i przegrał z Dębem Dębowa Kłoda oraz Unią Żabików. – Najbardziej szkoda porażki 3:4 w Dębowej Kłodzie – mówi Drosio. – Gdybym wywalczył pięć, a nawet sześć punktów byłbym bardziej usatysfakcjonowany. 06.12.2015 22:12
Tegoroczne ostatki na boisku i parkiecie

Tegoroczne ostatki na boisku i parkiecie

Unia Hrubieszów wykorzystała sprzyjającą pogodę na sparing z Hetmanem Zamość, a Stal Kraśnik zagrała w halowym turnieju charytatywnym. Nie wszyscy piłkarze lubelskiej IV ligi udali się na odpoczynek. Niektórzy trenerzy postawili bowiem zaserwować swoim podopiecznym okres roztrenowania, a nawet sparingi. Tak było w sobotę w przypadku Unii Hrubieszów. 06.12.2015 21:21
Mateusz Kompanicki z Lewartu na celowniku dużych klubów

Mateusz Kompanicki z Lewartu na celowniku dużych klubów

Wystarczyła jednak runda, a Mateusz Kompanicki z Lewartu ekspresowo się wypromował. W lecie interesowały się nim Motor i Avia. Teraz o 19-latka pytają już Cracovia i Górnik Łęczna 06.12.2015 19:46
Avia Świdnik w zimie chce wzmocnić obronę

Avia Świdnik w zimie chce wzmocnić obronę

Avia Świdnik po rundzie jesiennej zajmuje dopiero 11 miejsce w tabeli. Problemem w pierwszej części sezonu była przede wszystkim defensywa. Żółto-niebiescy stracili aż 29 goli, co jest szóstym najgorszym wynikiem w grupie lubelsko-podkarpackiej 06.12.2015 17:44
Na mecz bez dowodu nie wejdziesz

Na mecz bez dowodu nie wejdziesz

Po nowelizacja Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych zmieniły się zasady wchodzenia na stadion. 03.12.2015 17:46

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama