Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 czerwca 2022 r.
13:43

Lublin. Kibice żużla przed demonstracją piszą do prezydenta Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
1 22 A A
(fot. Rafał Włosek/archiwum)

Zbyt powolne działanie w sprawie budowy stadionu żużlowego zarzucają władzom miasta kibice, którzy dziś zamierzają demonstrować w tej sprawie na pl. Litewskim. Prezydent tłumaczy, że przygotowanie takiej inwestycji wymaga czasu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dzisiejsza manifestacja sympatyków lubelskiego żużla ma się rozpocząć o godz. 19 na pl. Litewskim. Kibice chcą w ten sposób zmobilizować władze miasta do szybszych działań w sprawie budowy nowego obiektu sportowego.

– Mamy poważne obawy odnośnie tempa realizacji kolejnych etapów zmierzających do budowy nowego stadionu – pisze w swym liście otwartym do prezydenta miasta Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla „Speedway Euphoria”.

Stowarzyszenie podkreśla, że żużel „jest bezdyskusyjnie najpopularniejszym sportem na Lubelszczyźnie”, a transmisje z meczów „oglądają setki tysięcy widzów”.

– Nie chcemy, by naczelnym tematem transmisji z naszego miasta były zagadnienia związane z obiektem, który nie przystaje swoim standardem do jakości produktu, jakim jest PGE Ekstraliga. Nie zasłużyliśmy na to – piszą kibice do prezydenta. Pytają go o to, jak długo wielu z nich nie będzie mieć możliwości pójścia na mecz i podkreślają, że tysiące chętnych nie mają szans na obejrzenie meczu swojej ukochanej drużyny.

– Jak długo zakup biletu w sprzedaży internetowej będzie porównywalny z wygraniem losu na loterii? Jak długo jeszcze szczęśliwcy, którym udało się dostać wejściówkę, nie będą mogli zabrać na mecz dzieci, współmałżonków i przyjaciół, tłumacząc im, że na stadionie nie ma dla nich miejsca? – pytają kibice w liście otwartym. – Jak długo długo kamery telewizyjne będą pokazywać tymczasowe toalety czy niewystarczającą liczbę miejsc dla niepełnosprawnych? Ile lat jeszcze żużlowa Polska będzie zachwycać się Lublinianami oraz niepowtarzalną atmosferą jaką kreują lubelscy kibice drwiąc jednocześnie z naszego stadionu?

Stowarzyszenie liczy na to, że wbicie pierwszej łopaty na budowie stadionu nastąpi jeszcze przed końcem obecnej kadencji prezydenta Lublina. Ale szanse na to są raczej niewielkie. Samo projektowanie obiektu i uzyskanie niezbędnych pozwoleń ma trwać półtora roku, a zespół projektantów nie został jeszcze wybrany. Szansę na taki kontrakt ma obecnie już tylko poznańsko-wrocławskie konsorcjum, na którego czele stoi pracownia Kavoo Invest. To od niego Ratusz powinien dostać do 5 lipca wstępną ofertę.

>>Cały list można przeczytać w tym miejscu<<

– Jeśli uznamy, że będzie ona wystarczająca, to konsorcjum otrzyma zamówienie na opracowanie projektu obiektu. Jeśli w toku weryfikacji oferty złożonej przez konsorcjum okaże się, że jest potrzeba ulepszenia treści oferty wstępnej, zaprosimy wykonawcę do dalszych negocjacji – zapowiada prezydent Krzysztof Żuk.

Prezydent tłumaczy, że przygotowanie tak dużej inwestycji wymaga czasu. Sięga przy tym po przykład, jakim była budowa piłkarskiej Areny Lublin.

– Prace nad projektem zaczęły się w 2011 r., z budową ruszyliśmy w grudniu 2012 r. i trwała ona blisko dwa lata, bo pierwszy mecz na stadionie odbył się 9 października 2014 r. – przypomina Żuk. – Cały proces projektowo-inwestycyjny zajął więc trzy lata, a na budowę Areny mieliśmy unijne dofinansowanie. Teraz zaś musimy poszukać źródła finansowania na budowę wielofunkcyjnego obiektu sportowego z funkcją żużlową. Chciałbym, żeby kibice wiernie wspierający lubelskich żużlowców mieli tego świadomość – konkluduje prezydent.

Koszty budowy stadionu żużlowego szacowane są obecnie na kwotę od 180 mln do 200 mln zł. Prezydent zakłada, że uda mu się zdobyć zewnętrzne fundusze na ten cel.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
martinez957 / 22 czerwca 2022 r. o 20:42
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
 Arena też nie jest potrzebna. Kilkaset tysiecy??? No to Cię poniosło. Około 30 meczów rocznie po jakieś 3000 to daje 90 tys. Dodając jakieś pojedyncze imprezy to maks 150 tys rocznie. Rentowne to to nie jest. Tylko ze mamy XXI wiek i każde szanujace sie miasto ma swój nowy stadion
 Arena też nie jest potrzebna. Kilkaset tysiecy??? No to Cię poniosło. Około 30 meczów rocznie po jakieś 3000 to daje 90 tys. Dodając jakieś pojedyncze imprezy to maks 150 tys rocznie. Rentowne to to nie jest. Tylko ze mamy XXI wiek i każde szanujace sie miasto ma swój nowy stadion rozwiń
Avatar
erniberni / 22 czerwca 2022 r. o 15:33
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
Tak oczywiście. Z całego świata przyjeżdzają tu ludzie, żeby oglądać mecze Motoru. Ten stadion razem z Mosirem generuje rocznie miliony strat.
 Szkoły, ulice czy choćby hale sportowe lub baseny też generują straty i co w związku z tym? Nie rozśmieszaj mnie takimi populistycznymi banialukami dla średnio rozgarniętych.
 Szkoły, ulice czy choćby hale sportowe lub baseny też generują straty i co w związku z tym? Nie rozśmieszaj mnie takimi populistycznymi banialukami dla średnio rozgarniętych. rozwiń
Avatar
zuzlowy_fanatyk / 22 czerwca 2022 r. o 15:28
miejmy nadzieję że covid i wojna nie pokrzyżują planów miasta żeby stadion zbudować! on jest bardzo potrzebny!
Avatar
uwaga_na_trolle / 22 czerwca 2022 r. o 15:25
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
 Tak oczywiście. Z całego świata przyjeżdzają tu ludzie, żeby oglądać mecze Motoru. Ten stadion razem z Mosirem generuje rocznie miliony strat.
 Tak oczywiście. Z całego świata przyjeżdzają tu ludzie, żeby oglądać mecze Motoru. Ten stadion razem z Mosirem generuje rocznie miliony strat. rozwiń
Avatar
erniberni / 22 czerwca 2022 r. o 15:17
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
 Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
 Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też. rozwiń
Avatar
uwaga_na_trolle / 22 czerwca 2022 r. o 15:11
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
 Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
 Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html rozwiń
Avatar
zLublina / 22 czerwca 2022 r. o 15:08
5 wpisów jeden po drugim, 2 konta i jeden troll :) i jak zwykle sam siebie cytuje i sam sobie odpowiada :) witajcie w świecie pisowskich farm trolli :)
Avatar
uwaga_na_trolle / 22 czerwca 2022 r. o 15:05
Założę się, że wielbicieli śmierdzącego cyrku podpuściły do tej akcji dewelo-buraczki, którzy widzą, że szanse na zbicie kokosów na sprzedaży apartamĘtów w "luksusowych akademikach" przy Zygmuntowskich postawionych w miejscu starego K0lesioseum maleją wraz z pękaniem balona kurnikowego. Ten syndrom nazywa się delirium chciwens.
Żużlowcy i deweloperzy to jest jedna wielka pasożytnicza klika, która niszczy to miasto gazeta.jawnylublin.pl/lublin-to-zuzel-i-nieruchomosci/
Avatar
BillyShite / 22 czerwca 2022 r. o 15:05
Grupka kiboli żużla terroryzuje Lublin.
To raczej ustawka, zapewne uzgodniona z Dewelosułtanem, który potrzebuje jakiejś P0dkładki, żeby K0ntynuowac to szaleństwo.
 Oczywiście, że tak.
Avatar
BillyShite / 22 czerwca 2022 r. o 15:03
Założę się, że wielbicieli śmierdzącego cyrku podpuściły do tej akcji dewelo-buraczki, którzy widzą, że szanse na zbicie kokosów na sprzedaży apartamĘtów w "luksusowych akademikach" przy Zygmuntowskich postawionych w miejscu starego K0lesioseum maleją wraz z pękaniem balona kurnikowego. Ten syndrom nazywa się delirium chciwens.
Avatar
martinez957 / 22 czerwca 2022 r. o 20:42
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
 Arena też nie jest potrzebna. Kilkaset tysiecy??? No to Cię poniosło. Około 30 meczów rocznie po jakieś 3000 to daje 90 tys. Dodając jakieś pojedyncze imprezy to maks 150 tys rocznie. Rentowne to to nie jest. Tylko ze mamy XXI wiek i każde szanujace sie miasto ma swój nowy stadion
 Arena też nie jest potrzebna. Kilkaset tysiecy??? No to Cię poniosło. Około 30 meczów rocznie po jakieś 3000 to daje 90 tys. Dodając jakieś pojedyncze imprezy to maks 150 tys rocznie. Rentowne to to nie jest. Tylko ze mamy XXI wiek i każde szanujace sie miasto ma swój nowy stadion rozwiń
Avatar
erniberni / 22 czerwca 2022 r. o 15:33
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
Tak oczywiście. Z całego świata przyjeżdzają tu ludzie, żeby oglądać mecze Motoru. Ten stadion razem z Mosirem generuje rocznie miliony strat.
 Szkoły, ulice czy choćby hale sportowe lub baseny też generują straty i co w związku z tym? Nie rozśmieszaj mnie takimi populistycznymi banialukami dla średnio rozgarniętych.
 Szkoły, ulice czy choćby hale sportowe lub baseny też generują straty i co w związku z tym? Nie rozśmieszaj mnie takimi populistycznymi banialukami dla średnio rozgarniętych. rozwiń
Avatar
zuzlowy_fanatyk / 22 czerwca 2022 r. o 15:28
miejmy nadzieję że covid i wojna nie pokrzyżują planów miasta żeby stadion zbudować! on jest bardzo potrzebny!
Avatar
uwaga_na_trolle / 22 czerwca 2022 r. o 15:25
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
 Tak oczywiście. Z całego świata przyjeżdzają tu ludzie, żeby oglądać mecze Motoru. Ten stadion razem z Mosirem generuje rocznie miliony strat.
 Tak oczywiście. Z całego świata przyjeżdzają tu ludzie, żeby oglądać mecze Motoru. Ten stadion razem z Mosirem generuje rocznie miliony strat. rozwiń
Avatar
erniberni / 22 czerwca 2022 r. o 15:17
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
 Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
 Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też. rozwiń
Avatar
uwaga_na_trolle / 22 czerwca 2022 r. o 15:11
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
 Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
 Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html rozwiń
Avatar
zLublina / 22 czerwca 2022 r. o 15:08
5 wpisów jeden po drugim, 2 konta i jeden troll :) i jak zwykle sam siebie cytuje i sam sobie odpowiada :) witajcie w świecie pisowskich farm trolli :)
Avatar
uwaga_na_trolle / 22 czerwca 2022 r. o 15:05
Założę się, że wielbicieli śmierdzącego cyrku podpuściły do tej akcji dewelo-buraczki, którzy widzą, że szanse na zbicie kokosów na sprzedaży apartamĘtów w "luksusowych akademikach" przy Zygmuntowskich postawionych w miejscu starego K0lesioseum maleją wraz z pękaniem balona kurnikowego. Ten syndrom nazywa się delirium chciwens.
Żużlowcy i deweloperzy to jest jedna wielka pasożytnicza klika, która niszczy to miasto gazeta.jawnylublin.pl/lublin-to-zuzel-i-nieruchomosci/
Avatar
BillyShite / 22 czerwca 2022 r. o 15:05
Grupka kiboli żużla terroryzuje Lublin.
To raczej ustawka, zapewne uzgodniona z Dewelosułtanem, który potrzebuje jakiejś P0dkładki, żeby K0ntynuowac to szaleństwo.
 Oczywiście, że tak.
Avatar
BillyShite / 22 czerwca 2022 r. o 15:03
Założę się, że wielbicieli śmierdzącego cyrku podpuściły do tej akcji dewelo-buraczki, którzy widzą, że szanse na zbicie kokosów na sprzedaży apartamĘtów w "luksusowych akademikach" przy Zygmuntowskich postawionych w miejscu starego K0lesioseum maleją wraz z pękaniem balona kurnikowego. Ten syndrom nazywa się delirium chciwens.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Samorząd chce zmienić herb. Dlaczego?

Lubelskie: Samorząd chce zmienić herb. Dlaczego?

Powiat parczewski chce zmienić swój herb. – Ten obecny nie spełnia wymogów ustawowych – tłumaczy starosta Janusz Hordejuk.

Zaginął mieszkaniec Lublina. Jego siostra prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginął mieszkaniec Lublina. Jego siostra prosi o pomoc w poszukiwaniach

- Wczoraj (we wtorek - dop. aut.) z domu w Lublinie, około 8 rano, wyszedł mój brat Andrzej. Nie wziął ze sobą telefonu i nie mamy z nim od wczorajszego (wtorkowego - dop. aut.) ranka kontaktu - pisze pani Karolina na Facebooku. Kobieta prosi o pomoc w poszukiwaniach

Miliarder skończył budować cztery boiska piłkarskie w Lublinie. Co jeszcze obiecał?

Miliarder skończył budować cztery boiska piłkarskie w Lublinie. Co jeszcze obiecał?

Dzisiaj mija termin, w którym spółka miliardera Zbigniewa Jakubasa powinna zakończyć budowę czterech boisk piłkarskich na dzierżawionej od miasta części terenu po klubie jeździeckim. Spółka zameldowała ukończenie inwestycji nadzorowi budowlanemu.

"Rosja jest bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa i pokoju". Deklaracja szczytu NATO
film

"Rosja jest bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa i pokoju". Deklaracja szczytu NATO

Madryt, Hiszpania. W świetle wrogiej polityki i działań nie możemy uznać Rosji za partnera - napisano w koncepcji strategicznej NATO, którą przywódcy państw sojuszniczych przyjęli w czasie szczytu w Madrycie. Jak zaznaczono w dokumencie, Sojusz traktuje Rosję jako "najbardziej bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa". NATO chce jednak "zachować otwarte kanały komunikacji z Moskwą, by zapobiegać eskalacji i wzmocnić przejrzystość". W dokumencie znalazło się także sformułowanie, że "ambicje i represyjna polityka Chińskiej Republiki Ludowej stanowią wyzwanie dla interesów, bezpieczeństwa i wartości".

"Weekendlove" Puławy
2 lipca 2022, 17:00

"Weekendlove" Puławy

2 lipca w Marinie Puławy odbędzie się specjalne muzyczne wydarzenie we włoskim klimacie - "Weekendlove" Puławy. Organizatorzy zapraszają już od godz. 17.

Dziś ostatni dyżur na parkingu przy S17

Dziś ostatni dyżur na parkingu przy S17

Po czterech miesiącach nieustannej pomocy, tysiącach usmażonych naleśników, hektolitrach ugotowanych zup i setkach wydanych paczek – wolontariusze z Markuszowa, Puław i okolic kończą swoją charytatywną przygodę. Ostatni dyżur zaplanowano na czwartek.

Nocą będą dymić w Ogrodzie Saskim

Nocą będą dymić w Ogrodzie Saskim

Pięć wieczorów ma trwać tegoroczna akcja oprysków przeciwko komarom opłacana przez miasto z budżetu obywatelskiego. W tym roku preparat ma być rozpylony na większym obszarze niż poprzedniego lata.

Gorąco, ale nie od ognia. Druhowie kłócą się o wozy strażackie
galeria

Gorąco, ale nie od ognia. Druhowie kłócą się o wozy strażackie

Z obu stron jest chęć porozumienia, ale wygląda na to, że szybko do kompromisu nie dojdzie. Zapowiadany na dzisiaj protest strażaków ochotników z Ignacowa (powiat lubelski) został zawieszony, ale wciąż może dojść do skutku.

"Proszę mocno dmuchnąć". "Nie, dziękuję", czyli poselskie podejście do trzeźwości na drodze
Wideo
film

"Proszę mocno dmuchnąć". "Nie, dziękuję", czyli poselskie podejście do trzeźwości na drodze

Zapowiedział, że wpłaci zadośćuczynienia na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków i zrzeknie się immunitetu, by ponieść konsekwencje za swoją "nieprzepisową jazdę na rowerze" - to deklaracje posła Franciszka Sterczewskiego.

Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice 1:1. Trzeci mecz kontrolny bez porażki

Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice 1:1. Trzeci mecz kontrolny bez porażki

Za Górnikiem Łęczna trzeci tego lata mecz kontrolny. Tym razem w Busku Zdroju zielono-czarni zremisowali z Puszczą Niepołomice czyli rywalem z którym już niebawem zainaugurują rozgrywki na zapleczu PKO BP Ekstraklasy

Budowa S19 w Lubelskiem. Wybrali firmy na dwa odcinki

Budowa S19 w Lubelskiem. Wybrali firmy na dwa odcinki

W finalną fazę weszły przetargi na budowę dwóch kolejnych odcinków drogi ekspresowej numer 19. Wiadomo już z kim drogowcy chcą podpisać kontrakty.

Biała Podlaska ma hulajnogi elektryczne

Biała Podlaska ma hulajnogi elektryczne

Elektryczne hulajnogi dotarły do Białej Podlaskiej. Do dyspozycji mieszkańców jest na razie 25 pojazdów, ale będzie ich więcej.

Wójt niechcący nie dostał wotum zaufania. Radni zaskoczeni wynikiem głosowania

Wójt niechcący nie dostał wotum zaufania. Radni zaskoczeni wynikiem głosowania