Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2022 r.
11:17

W centrum ma stanąć nowa kamienica i już kontrowersja. „Drzewo zostało usunięte niezgodnie z pozwoleniem”

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 21 A A

Wiosną może się rozpocząć budowa nowej kamienicy przy ul. Zielonej. Na niezabudowanym obecnie terenie może powstać około 30 mieszkań i lokale usługowe. Z terenu inwestycji wycięto już drzewo. Zdaniem konserwatora zabytków: przedwcześnie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nowy budynek ma wypełnić lukę w pierzei ul. Zielonej. Stanie w miejscu, w którym w ostatnie wakacje funkcjonował ogródek gastronomiczny. Do budowy przymierza się spółka Zielona 5A.

– Będzie to budynek mieszkalny z usługami w parterze zlokalizowanymi od strony ul. Zielonej – mówi nam architekt Jacek Bieńkowski, wiceprezes spółki. – Od strony ul. Zielonej nowy będzie mieć wysokość sąsiedniej kamienicy, gzyms będzie na tym samym poziomie. Będą tu trzy kondygnacje, w tym poddasze.

Część znajdująca się w głębi będzie wyższa. – Będzie mieć cztery kondygnacje – mówi architekt. Informuje, że w obiekcie znajdzie się około 30 lokali mieszkalnych. – Obecnie wybieramy wykonawcę, prace budowlane chcemy zacząć wiosną. Liczymy na to, że budowa będzie trwać niecały rok – podkreśla Bieńkowski.

Pozwolenie na budowę zostało wydane w styczniu przez Urząd Miasta Lublin. Sąsiednia wspólnota mieszkaniowa zaskarżyła je do wojewody, który nie znalazł błędów w decyzji Urzędu Miasta i utrzymał ją w mocy.

– Z tą chwilą pozwolenie stało się ostateczne – podkreśla wiceprezes Zielonej 5A. Decyzja wojewody została zaskarżona do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który utrzymał ją w mocy.

Na zlecenie spółki wycięto już drzewo stojące w miejscu planowanej budowy. – Zezwolenie na usunięcie drzewa wydano 2019 r. i miało to związek z pozwoleniem na prowadzenie robót budowlanych – potwierdza nam Joanna Stryczewska z biura prasowego Ratusza. – Decyzje w tej sprawie uzgodniła jeszcze w 2006 r. wojewódzka konserwator zabytków, kolejne były uszczegóławiane i ostatecznie inwestor uzyskał od służb konserwatorskich pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych w 2019 r.

Chociaż inwestor miał zgodę na wycinkę, to Urząd Miasta twierdzi, że z usuwaniem drzewa należało zaczekać do chwili, gdy budowa faktycznie się rozpocznie.

– Zgodnie z wydanym zezwoleniem inwestor powinien w pierwszej kolejności zgłosić i dokumentować rozpoczęcie robót budowlanych w Biurze Miejskiego Konserwatora Zabytków – tłumaczy Stryczewska. – Inwestor nie dopełnił tego warunku, dlatego Miejski Konserwator Zabytków uruchomi postępowanie administracyjne w tej sprawie.

Drzewo zostało usunięte niezgodnie z pozwoleniem – mówi nam Hubert Mącik, miejski konserwator zabytków, który potwierdza, że wycinka powinna nastąpić dopiero w momencie fizycznego rozpoczęcia robót budowlanych. – Chodziło w tym o to, żeby nie doszło do takiej sytuacji, jak na terenie Arkad, gdzie już dawno usunięto drzewa, a do dzisiaj niczego nie zbudowano.

– Moim zdaniem nie wynika to z żadnej decyzji – stwierdza tymczasem Bieńkowski. – Drzewo wycięliśmy w korzystnym momencie, czyli zimą, gdy nie ma na nim ptaków.

W zamian za usuwane drzewo spółka była zobowiązana posadzić dziesięć innych na terenie miejskiej szkoły przy ul. Podwale. – Nasadzenia wykonano jeszcze w 2021 r. – potwierdza Stryczewska.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jasin / 27 grudnia 2022 r. o 05:05
Bździny tępej monisiny labydziny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 27 grudnia 2022 r. o 04:52
Bździny tępej labydziny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Chłopina Jasina? Oj, głupiutka, głupiutka, głupiutka... nicym nos bucicka. Oj, by chciała posysać, posysać... maminego cycka...
Avatar
Jasin / 27 grudnia 2022 r. o 04:39
Bździny tępej labydziny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 27 grudnia 2022 r. o 04:39
Labydłoza - betonoza. Tępy głupcze!
 Chłopina Jasina wciąż w uporczywej "jołopozie".
Avatar
Gutek / 23 grudnia 2022 r. o 09:54
Jezzzzzzusie, ile można..... Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, o miastach zachodniej Europy nie mówiąc: powstają tysiące inwestycji, plomb, kamienic historyzujących. W Gdańsku cała wyspa spichrzy wypełniona nową zabudową. A w tym ***niku nad Bystrzycą jak w lesie. A to nie można budować, bo się urzędnik nie zgadza, żeby zlikwidować jakieś okno, które zawsze było. A to nie można budować wysoko, bo panorama z donżona się popsuje. Inni denrofile z kolei muszą się ocierać o konkretne drzewo i nie można go wyciąć, bo to konkretne bardzo lubią. Urzędnik się boi zgodzić na cokolwiek, bo przecież zaraz jakiś dendrofil powie, że łapówkę wziął, a lokalna gazetka będzie grzać temat przez tydzień. Tutaj tylko buraki cukrowe wysypać na samym środku miasta,a potem otoczyć wianuszkiem rzeźb papieży. Lublin naszych marzeń - swojsko, wsamraśnie, ekologicznie i żadne drzewo nie ucierpi.
Nic dodać nic ująć. Paranoja co to się porobiło. A najgorsza zaraza to ci wszyscy samozwańczy aktywiści próbujący terroryzować całe miasto i na siłę uszczęśliwiać jego mieszkańców.
 Z liczbą mnogą o aktywistach przesadziłeś , dlatego , że na tym forum wypisuje idiota monisia z kilkunastu różnych kont.  Potrafi dyskutować sam z sobą .
 Z liczbą mnogą o aktywistach przesadziłeś , dlatego , że na tym forum wypisuje idiota monisia z kilkunastu różnych kont.  Potrafi dyskutować sam z sobą . rozwiń
Avatar
Jasin / 22 grudnia 2022 r. o 18:35
Labydłoza - betonoza. Tępy głupcze!
Avatar
Labydnik / 22 grudnia 2022 r. o 17:45
To charakterystyczne, konserwator toczy bój o jedno drzewo przy ul. Zielonej, a tymczasem przy al. KRAŚNICKIEJ, wsród starego drzewostanu z aleją pomnikowych buków powstaje zespół apartamentowców. Z balkonu mieszkania obserwuję jak z każdym miesiącem znikają korony drzew tego drzewostanu. Drzewostan miał być pod szczególną pieczą, ale zabiera światło mieszkaniom i będzie w imię dobra mieszkańców wycięty.
 Przekłamania i wydziwiania Ksawyera. 1) W obu przypadkach "konserwator" nie wyraził sprzeciwu wobec ostatecznej wycinki.  2) Na zielonej było to niezgodnie z prawem, bo za wcześnie; przy al. Kraśnickiej pewnie było to zgodne z prawem, więc po co wydziwiać? 3) Na Zielonej to drzewo było rzadkim okazem i nikomu nie przeszkadzało, przy al. Kraśnickiej jest wiele drzew, a wycinane przeszkadzały komuś. Po co wydziwiać, że rzekomo "konserwator" jedno miejsce, przy Zielonej, wyróżnia jakimiś szczególnymi względami?
 Przekłamania i wydziwiania Ksawyera. 1) W obu przypadkach "konserwator" nie wyraził sprzeciwu wobec ostatecznej wycinki.  2) Na zielonej było to niezgodnie z prawem, bo za wcześnie; przy al. Kraśnickiej pewnie było to zgodne z prawem, więc po co wydziwiać? 3) Na Zielonej to drzewo było rzadkim okazem i nikomu nie przeszkadzało, przy al. Kraśnickiej jest wiele drzew, a wycinane przeszkadzały komuś. Po co wydziwiać, że rzekomo "konserwator" jedno miejsce, przy Zielonej, wyróżnia jakimiś szczególnymi względami? rozwiń
Avatar
sok_z_deweloburaka / 22 grudnia 2022 r. o 17:43
To charakterystyczne, konserwator toczy bój o jedno drzewo przy ul. Zielonej, a tymczasem przy al. KRAŚNICKIEJ, wsród starego drzewostanu z aleją pomnikowych buków powstaje zespół apartamentowców.
 Akurat ten dewelo-barbarzyńca to jedyny z działających w Łysogrodzie, który (z racji obecności na GPW) musi raportować publicznie o wynikach sprzedaży swoich wyrobów mieszkaniopododobnych i tu mamy minus 67% r/r (dane z X 2022 bankier.pl/wiadomosc/Katastrofalna-sprzedaz-mieszkan-Deweloperzy-pokazuja-liczby-8418431.html). W ślad za tym podąża wycena kursu akcji bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=WIKANA. Ale zanim nastapi upadek tego i innego cfaniactwa, sporo drzew jeszcze padnie ku radości Dendrofoba Jakubowickiego.
 Akurat ten dewelo-barbarzyńca to jedyny z działających w Łysogrodzie, który (z racji obecności na GPW) musi raportować publicznie o wynikach sprzedaży swoich wyrobów mieszkaniopododobnych i tu mamy minus 67% r/r (dane z X 2022 bankier.pl/wiadomosc/Katastrofalna-sprzedaz-mieszkan-Deweloperzy-pokazuja-liczby-8418431.html). W ślad za tym podąża wycena kursu akcji bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=WIKANA. Ale zanim nastapi upadek tego i innego cfaniactwa, sporo drzew jeszcze padnie ku radości Dendrofoba Jakubowick... rozwiń
Avatar
Ksawyer / 22 grudnia 2022 r. o 17:12
To charakterystyczne, konserwator toczy bój o jedno drzewo przy ul. Zielonej, a tymczasem przy al. KRAŚNICKIEJ, wsród starego drzewostanu z aleją pomnikowych buków powstaje zespół apartamentowców. Z balkonu mieszkania obserwuję jak z każdym miesiącem znikają korony drzew tego drzewostanu. Drzewostan miał być pod szczególną pieczą, ale zabiera światło mieszkaniom i będzie w imię dobra mieszkańców wycięty.
Avatar
BillyShite / 22 grudnia 2022 r. o 16:06
Hahaha, dziadki architekty wchodzą w deweloperowanie i rzucają się na budowę garsonier dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami jak szczerbaty na suchary. Najlepszy znak, że bania właśnie pękła :-DDD
 Te kilka kubików drewna do kominka to jedyny i ostatni zysk, jaki dziadki wyciągną z tej parceli.
Avatar
Jasin / 27 grudnia 2022 r. o 05:05
Bździny tępej monisiny labydziny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 27 grudnia 2022 r. o 04:52
Bździny tępej labydziny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Chłopina Jasina? Oj, głupiutka, głupiutka, głupiutka... nicym nos bucicka. Oj, by chciała posysać, posysać... maminego cycka...
Avatar
Jasin / 27 grudnia 2022 r. o 04:39
Bździny tępej labydziny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 27 grudnia 2022 r. o 04:39
Labydłoza - betonoza. Tępy głupcze!
 Chłopina Jasina wciąż w uporczywej "jołopozie".
Avatar
Gutek / 23 grudnia 2022 r. o 09:54
Jezzzzzzusie, ile można..... Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, o miastach zachodniej Europy nie mówiąc: powstają tysiące inwestycji, plomb, kamienic historyzujących. W Gdańsku cała wyspa spichrzy wypełniona nową zabudową. A w tym ***niku nad Bystrzycą jak w lesie. A to nie można budować, bo się urzędnik nie zgadza, żeby zlikwidować jakieś okno, które zawsze było. A to nie można budować wysoko, bo panorama z donżona się popsuje. Inni denrofile z kolei muszą się ocierać o konkretne drzewo i nie można go wyciąć, bo to konkretne bardzo lubią. Urzędnik się boi zgodzić na cokolwiek, bo przecież zaraz jakiś dendrofil powie, że łapówkę wziął, a lokalna gazetka będzie grzać temat przez tydzień. Tutaj tylko buraki cukrowe wysypać na samym środku miasta,a potem otoczyć wianuszkiem rzeźb papieży. Lublin naszych marzeń - swojsko, wsamraśnie, ekologicznie i żadne drzewo nie ucierpi.
Nic dodać nic ująć. Paranoja co to się porobiło. A najgorsza zaraza to ci wszyscy samozwańczy aktywiści próbujący terroryzować całe miasto i na siłę uszczęśliwiać jego mieszkańców.
 Z liczbą mnogą o aktywistach przesadziłeś , dlatego , że na tym forum wypisuje idiota monisia z kilkunastu różnych kont.  Potrafi dyskutować sam z sobą .
 Z liczbą mnogą o aktywistach przesadziłeś , dlatego , że na tym forum wypisuje idiota monisia z kilkunastu różnych kont.  Potrafi dyskutować sam z sobą . rozwiń
Avatar
Jasin / 22 grudnia 2022 r. o 18:35
Labydłoza - betonoza. Tępy głupcze!
Avatar
Labydnik / 22 grudnia 2022 r. o 17:45
To charakterystyczne, konserwator toczy bój o jedno drzewo przy ul. Zielonej, a tymczasem przy al. KRAŚNICKIEJ, wsród starego drzewostanu z aleją pomnikowych buków powstaje zespół apartamentowców. Z balkonu mieszkania obserwuję jak z każdym miesiącem znikają korony drzew tego drzewostanu. Drzewostan miał być pod szczególną pieczą, ale zabiera światło mieszkaniom i będzie w imię dobra mieszkańców wycięty.
 Przekłamania i wydziwiania Ksawyera. 1) W obu przypadkach "konserwator" nie wyraził sprzeciwu wobec ostatecznej wycinki.  2) Na zielonej było to niezgodnie z prawem, bo za wcześnie; przy al. Kraśnickiej pewnie było to zgodne z prawem, więc po co wydziwiać? 3) Na Zielonej to drzewo było rzadkim okazem i nikomu nie przeszkadzało, przy al. Kraśnickiej jest wiele drzew, a wycinane przeszkadzały komuś. Po co wydziwiać, że rzekomo "konserwator" jedno miejsce, przy Zielonej, wyróżnia jakimiś szczególnymi względami?
 Przekłamania i wydziwiania Ksawyera. 1) W obu przypadkach "konserwator" nie wyraził sprzeciwu wobec ostatecznej wycinki.  2) Na zielonej było to niezgodnie z prawem, bo za wcześnie; przy al. Kraśnickiej pewnie było to zgodne z prawem, więc po co wydziwiać? 3) Na Zielonej to drzewo było rzadkim okazem i nikomu nie przeszkadzało, przy al. Kraśnickiej jest wiele drzew, a wycinane przeszkadzały komuś. Po co wydziwiać, że rzekomo "konserwator" jedno miejsce, przy Zielonej, wyróżnia jakimiś szczególnymi względami? rozwiń
Avatar
sok_z_deweloburaka / 22 grudnia 2022 r. o 17:43
To charakterystyczne, konserwator toczy bój o jedno drzewo przy ul. Zielonej, a tymczasem przy al. KRAŚNICKIEJ, wsród starego drzewostanu z aleją pomnikowych buków powstaje zespół apartamentowców.
 Akurat ten dewelo-barbarzyńca to jedyny z działających w Łysogrodzie, który (z racji obecności na GPW) musi raportować publicznie o wynikach sprzedaży swoich wyrobów mieszkaniopododobnych i tu mamy minus 67% r/r (dane z X 2022 bankier.pl/wiadomosc/Katastrofalna-sprzedaz-mieszkan-Deweloperzy-pokazuja-liczby-8418431.html). W ślad za tym podąża wycena kursu akcji bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=WIKANA. Ale zanim nastapi upadek tego i innego cfaniactwa, sporo drzew jeszcze padnie ku radości Dendrofoba Jakubowickiego.
 Akurat ten dewelo-barbarzyńca to jedyny z działających w Łysogrodzie, który (z racji obecności na GPW) musi raportować publicznie o wynikach sprzedaży swoich wyrobów mieszkaniopododobnych i tu mamy minus 67% r/r (dane z X 2022 bankier.pl/wiadomosc/Katastrofalna-sprzedaz-mieszkan-Deweloperzy-pokazuja-liczby-8418431.html). W ślad za tym podąża wycena kursu akcji bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=WIKANA. Ale zanim nastapi upadek tego i innego cfaniactwa, sporo drzew jeszcze padnie ku radości Dendrofoba Jakubowick... rozwiń
Avatar
Ksawyer / 22 grudnia 2022 r. o 17:12
To charakterystyczne, konserwator toczy bój o jedno drzewo przy ul. Zielonej, a tymczasem przy al. KRAŚNICKIEJ, wsród starego drzewostanu z aleją pomnikowych buków powstaje zespół apartamentowców. Z balkonu mieszkania obserwuję jak z każdym miesiącem znikają korony drzew tego drzewostanu. Drzewostan miał być pod szczególną pieczą, ale zabiera światło mieszkaniom i będzie w imię dobra mieszkańców wycięty.
Avatar
BillyShite / 22 grudnia 2022 r. o 16:06
Hahaha, dziadki architekty wchodzą w deweloperowanie i rzucają się na budowę garsonier dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami jak szczerbaty na suchary. Najlepszy znak, że bania właśnie pękła :-DDD
 Te kilka kubików drewna do kominka to jedyny i ostatni zysk, jaki dziadki wyciągną z tej parceli.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Randka z kulturą w SKENDE
11 lutego 2023, 10:00

Randka z kulturą w SKENDE

11 lutego w lubelskim SKENDE (al. Spółdzielczości Pracy 88) odbędą się bezpłatne spotkania i pokazy pod hasłem "Randka z kulturą". Na dzieci i młodzież czekają m.in. ciekawe warsztaty i wspólna zabawa.

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Dziennik Wschodni zajął wysokie 7. miejsce na liście najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych w Polsce.

Mazda jest dziś obiektem westchnień. Jakich samochodów używanych szukają teraz klienci

Mazda jest dziś obiektem westchnień. Jakich samochodów używanych szukają teraz klienci

Ludzie szukają małych aut miejskich z silnikiem benzynowym i najlepiej z automatyczną skrzynią biegów. W droższym segmencie królują SUV-y, a przebojem są Mazdy z serii CX.

Lublin. Radny nie chce przejścia w wąskim gardle

Lublin. Radny nie chce przejścia w wąskim gardle

O likwidację jednego z przejść dla pieszych przy ul. Sowińskiego prosi prezydenta Lublina jeden z miejskich radnych. Jak twierdzi, z takim wnioskiem zwracali się do niego okoliczni mieszkańcy.

Walentynkowa akcja w MBP. "Niech rozkwitnie miłość"
14 lutego 2023, 9:00

Walentynkowa akcja w MBP. "Niech rozkwitnie miłość"

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie zaprasza do udziału w czytelniczej akcji "Niech rozkwitnie miłość" - organizowanej w ramach Walentynek. Będzie można otrzymać wyjątkowe książki.

Dęblin. Nowy kierunek studiów dla tych, którzy chcą bronić nieba

Dęblin. Nowy kierunek studiów dla tych, którzy chcą bronić nieba

W tym roku rozpocznie się rekrutacja na nowy, pięcioletni kierunek studiów wojskowych w dęblińskiej Szkole Orląt. To inżynieria bezpieczeństwa powietrznego, która pozwoli podjąć służbę na stanowiskach związanych z obroną przeciwlotniczą i powietrzną.

Nie żyje dr Janusz Kowalczyk z UMCS. Ekspert od spraw Ukrainy

Nie żyje dr Janusz Kowalczyk z UMCS. Ekspert od spraw Ukrainy

Odszedł w wieku 54 lat. Janusz Kowalczyk był ekspertem w zakresie państw wschodnich. Nie raz był na ogarniętych wojną terenach Ukrainy.

Wystawa linorytu w Galerii w Pasażu
10 lutego 2023, 18:00

Wystawa linorytu w Galerii w Pasażu

W piątek, 10 lutego o godz. 18 w Galerii w Pasażu (ul. Hutnicza 28a) odbędzie się wernisaż wystawy miniatur graficznych wykonanych w technice linorytu - "Pasażerowie sztuki 3".

Zamiast węgla słoma. Ma być ekologiczniej

Zamiast węgla słoma. Ma być ekologiczniej

W Kraśniku będzie można głębiej odetchnąć czystszym powietrzem. W lokalnej ciepłowni uruchomiono kotły gazowe oraz przeprowadzono konwersję kotła, co oznacza, że węgiel został zastąpiony biomasą, czyli słomą.

Źle jeżdżą, źle parkują, za dużo piją. Lubartów oczami policjantów

Źle jeżdżą, źle parkują, za dużo piją. Lubartów oczami policjantów

Na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy powiatu lubartowskiego nanieśli w 2022 roku 977 niebezpiecznych punktów. Policjanci potwierdzili 678 z nich.

#twojachatka - nowa inicjatywa dla studentów

#twojachatka - nowa inicjatywa dla studentów

ACKiM Chatka Żaka prezentuje nową inicjatywę mającą na celu rozwój kultury studenckiej. W ramach akcji #twojachatka instytucja chce się stać miejscem, w którym będzie można się spotkać towarzysko, ale też pouczyć lub pracować. Przy ul. Radziszewskiego 16 będzie można wykorzystać bezpłatnie udostępnione w tym celu przestrzenie.

Biała Podlaska: Radni chcą uhonorować Janusza Daniluka

Biała Podlaska: Radni chcą uhonorować Janusza Daniluka

Klub radnych Zjednoczonej Prawicy chce uhonorować Janusza Daniluka, działacza sportowego, który zmarł w 2017 roku.

W Lubartowie rodzą w wodzie. Bezpiecznie i komfortowo

W Lubartowie rodzą w wodzie. Bezpiecznie i komfortowo

Pierwsze pacjentki oddziału położniczego w lubartowskim SP ZOZ urodziły w wodzie. To możliwe, bo szpital kupił specjalną wannę z aparaturą monitorującą stan dziecka i przebieg porodu.

Prezes Motoru odpowiada trenerowi. "Moim celem jest zbudowanie trwałych fundamentów pod rozwój klubu"

Prezes Motoru odpowiada trenerowi. "Moim celem jest zbudowanie trwałych fundamentów pod rozwój klubu"

Nie tak końcówkę przygotowań do rundy wiosennej wyobrażali sobie kibice Motoru. W sobotę po sparingu ze Stalą Rzeszów trener Goncalo Feio miał sporo pretensji do MOSiR Bystrzyca. Dzień później zarzucił… prezesowi ekipy z Lublina, że utrudnia rozwój klubu. Paweł Tomczyk odpowiedział szkoleniowcowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. A wszyscy zastanawiają się teraz, co z tego wyniknie?

Córka płakała w słuchawkę „Tato miałam wypadek”. Tata nie uwierzył

Córka płakała w słuchawkę „Tato miałam wypadek”. Tata nie uwierzył

57-letni mieszkaniec Lubyczy Królewskiej odebrał telefon z prośbą o wpłacenie 120 tys. zł kaucji. Pieniądze miały pomóc jego córce uniknąć odpowiedzialności za spowodowanie wypadku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Komunikaty