Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czarni Połaniec

Powrót po 27 latach! Avia w Połańcu przypieczętowała awans do II ligi

Powrót po 27 latach! Avia w Połańcu przypieczętowała awans do II ligi

Kataklizmu nie było. Avia szybko zdobyła w Połańcu dwa gole, a ostatecznie pokonała tamtejszych Czarnych 3:2. Dzięki temu kibice żółto-niebieskich po końcowym gwizdku mogli zaśpiewać „awans jest nasz”, bo ich pupile pierwszy raz od sezonu 98/99 zagrają na drugoligowych boiskach.

30.05.2026 18:56    7
Świdniczanka prowadziła, ale przegrała z Czarnymi Połaniec. „Robiliśmy wszystko na odwrót”

Świdniczanka prowadziła, ale przegrała z Czarnymi Połaniec. „Robiliśmy wszystko na odwrót”

Coraz mniejsze szanse na utrzymanie Świdniczanki. Drużyna trenera Łukasza Jankowskiego w piątkowy wieczór prowadziła z Czarnymi Połaniec 1:0, ale ostatecznie przegrała na swoim boisku 1:4.

01.05.2026 21:53
Piłka dała i piłka zabrała. Chełmianka straciła zwycięstwo w Połańcu

Piłka dała i piłka zabrała. Chełmianka straciła zwycięstwo w Połańcu

Przed tygodniem Chełmianka w ostatniej akcji meczu pokonała u siebie Wisłę II Kraków. W sobotę biało-zieloni przekonali się, że suma szczęścia wychodzi na zero. Tym razem w końcówce biało-zieloni nie utrzymali prowadzenia i tylko zremisowali z Czarnymi Połaniec 1:1.

07.03.2026 20:08
Osiem goli w Świdniku. Avia znowu zagrała szalony mecz z Czarnymi Połaniec

Osiem goli w Świdniku. Avia znowu zagrała szalony mecz z Czarnymi Połaniec

To ci historia! Po raz kolejny mecz Avii Świdnik z Czarnymi Połaniec można określić mianem szalonego. Gospodarze szybko prowadzili 2:0, na początku drugiej połowy przegrywali 2:3, a w doliczonym czasie gry jednak wygrali... 5:3. Sukces rodził się jednak w wielkich bólach.

15.11.2025 14:39
Ustawka pseudokibiców z Lublina i Tarnobrzega. Urwali się policyjnej eskorcie

Ustawka pseudokibiców z Lublina i Tarnobrzega. Urwali się policyjnej eskorcie

12 samochodów z pseudokibicami Motoru Lublin kluczyło wiejskimi drogami w Świętokrzyskiem, by zgubić policyjną eskortę i spotkać się z kibolami z Tarnobrzega. W samochodach mieli rękawice i ochraniacze używane w sportach walki

15.04.2019 14:32
Reklama
Reklama