Bardzo dobry mecz Wilfredo Leona: Polska ograła Niemcy 3:1
W trzecim spotkaniu drugiego turnieju Ligi Narodów reprezentacja Polski mężczyzn pokonała Niemcy 3:1. W niedzielę przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Argentyna. 17 punktów zdobył doskonale znany w Lublinie Wilfredo Leon, przyjmujący Bogdanki LUK Lublin.
Dzisiaj, 20:13