Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 listopada 2022 r.
17:27

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Autor: Zdjęcie autora ak
0 9 A A

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wydarzenia z czasów II wojny światowej i dokonane przez Niemców na przełomie 1942 i 1943 wysiedlenia ludności z Zamościa i okolic upamiętniano od soboty. Dwa pierwsze dni obchodów rocznicy odbyły się w Skierbieszowie, w niedzielę z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i m.in. byłego prezydenta Niemiec Horsta Köhlera. Tego dnia wieczorem w zamojskim kościele Franciszkanów z patriotycznym koncertem wystąpiła Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego.

W poniedziałek uroczystości przeniosły się do Zamościa. Przed południem liczne delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem Dzieci Zamojszczyzny. Później w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny odbyła się uroczysta akademia, po niej otwarcie wystawy IPN poświęconej Dzieciom Zamojszczyzny i wreszcie konferencja naukowa.

 

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jasin / 6 grudnia 2022 r. o 04:43
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Avatar
Labydnik / 5 grudnia 2022 r. o 23:52
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
Z JAKICH ŹRÓDEŁ TA WIADOMOŚĆ?????????? Czy to taka sama wrzutka kłamstw, jak w przypadku uczniów z II LO?
POLACY - CZY TO JUŻ NASZ KONIEC ????  - kIJÓW Symbole dywizji SS „Galiczyna” nie są nazistowskie???  Postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie o sygn. 826/11325/17 jest ostateczne i nie przysługuje od niego odwołanie.--  istpravda.com.ua/short/2022/12/5/162131/
 To są brednie - wypytywanie się, czy to KONIEC POLAKÓW, z tego powodu, że na Ukrainie jakiś znak uznano za zgodny z prawem. ... Wiadomość jest po ukraińsku, więc trudno się doczytać, ale pokazano "zalegalizowany znak", którym jest lew pośród trzech gwiazd (tło niebieske, postaci żółte). Żadnych swastyk, żadnych "germańskich znaków". Zgoda jednak, że jako znak "dywizji SS" jest to raczej znak nazistowski i nie wiadomo, dlaczego uznano inaczej. Może ktoś znający ukraiński/rosyjski się doczytał?  Cała ta wrzutka o znaku jednak w sposób znikomy wiąże się ze sprawą "wysiedleń Zamojszczyzny".
 To są brednie - wypytywanie się, czy to KONIEC POLAKÓW, z tego powodu, że na Ukrainie jakiś znak uznano za zgodny z prawem. ... Wiadomość jest po ukraińsku, więc trudno się doczytać, ale pokazano "zalegalizowany znak", którym jest lew pośród trzech gwiazd (tło niebieske, postaci żółte). Żadnych swastyk, żadnych "germańskich znaków". Zgoda jednak, że jako znak "dywizji SS" jest to raczej znak nazistowski i nie wiadomo, dlaczego uznano inaczej. Może ktoś znający ukraiński/rosyjski się doczytał?  Ca... rozwiń
Avatar
TECZOWY--ZSL / 5 grudnia 2022 r. o 23:13
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
Z JAKICH ŹRÓDEŁ TA WIADOMOŚĆ?????????? Czy to taka sama wrzutka kłamstw, jak w przypadku uczniów z II LO?
POLACY - CZY TO JUŻ NASZ KONIEC ????  - kIJÓW Symbole dywizji SS „Galiczyna” nie są nazistowskie???  Postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie o sygn. 826/11325/17 jest ostateczne i nie przysługuje od niego odwołanie.--   istpravda.com.ua/short/2022/12/5/162131/
POLACY - CZY TO JUŻ NASZ KONIEC ????  - kIJÓW Symbole dywizji SS „Galiczyna” nie są nazistowskie???  Postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie o sygn. 826/11325/17 jest ostateczne i nie przysługuje od niego odwołanie.--   istpravda.com.ua/short/2022/12/5/162131/ rozwiń
Avatar
Labydnik / 5 grudnia 2022 r. o 22:34
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
 Z JAKICH ŹRÓDEŁ TA WIADOMOŚĆ?????????? Czy to taka sama wrzutka kłamstw, jak w przypadku uczniów z II LO?
Avatar
TECZOWY--ZSL / 5 grudnia 2022 r. o 22:27
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
Avatar
Jasin / 30 listopada 2022 r. o 19:59
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wyłażą
Avatar
Labydnik / 30 listopada 2022 r. o 17:02
Wysiedlenia przez Niemcow i Ukraincow. Bracia Malorosjanie na furmankach z karabinami maszynowymi dostaczonymi przec Niemcow wspomagali swoich sojusznikow w eksterminacji Polakow.
 Jakie są źródła tych wiadomości o "braciach Molorosjanach" (piszący nie ma "polskich znaków"?) ? Wikipedia podaje: " W miejsce opuszczonych gospodarstw przez Polaków wysiedlonych z  powiatu hrubieszowskiego  przesiedlano także  Ukraińców  z  powiatu zamojskiego , w ramach osobnej akcji przeprowadzonej w okresie od  15 stycznia  1943 do marca 1943 (niem.  Ukraineraktion ). Przesiedlono w ten sposób na teren powiatu hrubieszowskiego ok. 7000 Ukraińców. Władze niemieckie zamierzały utworzyć tzw. „pasy ochronne” z ludności ukraińskiej, które osłaniałyby kolonie niemieckie przed atakami polskich grup partyzanckich – dotyczyło to zwłaszcza powiatu biłgorajskiego, który według niemieckich planów stanowił naturalną przeszkodę przed ugrupowaniami partyzanckimi rezydującymi w  Puszczy Solskiej . W dalszych niemieckich planach także pobyt Ukraińców na terenach Zamojszczyzny pozostawał czasowy ". Łatwo zgadnąć, czy przesiedlani ze swoich majątków Ukraińcy byli szczęśliwi...
 Jakie są źródła tych wiadomości o "braciach Molorosjanach" (piszący nie ma "polskich znaków"?) ? Wikipedia podaje: " W miejsce opuszczonych gospodarstw przez Polaków wysiedlonych z  powiatu hrubieszowskiego  przesiedlano także  Ukraińców  z  powiatu zamojskiego , w ramach osobnej akcji przeprowadzonej w okresie od  15 stycznia  1943 do marca 1943 (niem.  Ukraineraktion ). Przesiedlono w ten sposób na teren powiatu hrubieszowskiego ok. 7000 Uk... rozwiń
Avatar
mmarekbbiernacki / 30 listopada 2022 r. o 16:52
Wysiedlenia przez Niemcow i Ukraincow. Bracia Malorosjanie na furmankach z karabinami maszynowymi dostaczonymi przec Niemcow wspomagali swoich sojusznikow w eksterminacji Polakow.
Avatar
Jaceniacka / 29 listopada 2022 r. o 17:53
I dzisiaj chcą łaskawcy nam POdarować 40-letnie Patryjoty z WŁASNYMI sołdatami. Naczelnik Państwa ma 100% racji - wypad Szwaby!
Avatar
Jasin / 6 grudnia 2022 r. o 04:43
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Avatar
Labydnik / 5 grudnia 2022 r. o 23:52
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
Z JAKICH ŹRÓDEŁ TA WIADOMOŚĆ?????????? Czy to taka sama wrzutka kłamstw, jak w przypadku uczniów z II LO?
POLACY - CZY TO JUŻ NASZ KONIEC ????  - kIJÓW Symbole dywizji SS „Galiczyna” nie są nazistowskie???  Postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie o sygn. 826/11325/17 jest ostateczne i nie przysługuje od niego odwołanie.--  istpravda.com.ua/short/2022/12/5/162131/
 To są brednie - wypytywanie się, czy to KONIEC POLAKÓW, z tego powodu, że na Ukrainie jakiś znak uznano za zgodny z prawem. ... Wiadomość jest po ukraińsku, więc trudno się doczytać, ale pokazano "zalegalizowany znak", którym jest lew pośród trzech gwiazd (tło niebieske, postaci żółte). Żadnych swastyk, żadnych "germańskich znaków". Zgoda jednak, że jako znak "dywizji SS" jest to raczej znak nazistowski i nie wiadomo, dlaczego uznano inaczej. Może ktoś znający ukraiński/rosyjski się doczytał?  Cała ta wrzutka o znaku jednak w sposób znikomy wiąże się ze sprawą "wysiedleń Zamojszczyzny".
 To są brednie - wypytywanie się, czy to KONIEC POLAKÓW, z tego powodu, że na Ukrainie jakiś znak uznano za zgodny z prawem. ... Wiadomość jest po ukraińsku, więc trudno się doczytać, ale pokazano "zalegalizowany znak", którym jest lew pośród trzech gwiazd (tło niebieske, postaci żółte). Żadnych swastyk, żadnych "germańskich znaków". Zgoda jednak, że jako znak "dywizji SS" jest to raczej znak nazistowski i nie wiadomo, dlaczego uznano inaczej. Może ktoś znający ukraiński/rosyjski się doczytał?  Ca... rozwiń
Avatar
TECZOWY--ZSL / 5 grudnia 2022 r. o 23:13
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
Z JAKICH ŹRÓDEŁ TA WIADOMOŚĆ?????????? Czy to taka sama wrzutka kłamstw, jak w przypadku uczniów z II LO?
POLACY - CZY TO JUŻ NASZ KONIEC ????  - kIJÓW Symbole dywizji SS „Galiczyna” nie są nazistowskie???  Postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie o sygn. 826/11325/17 jest ostateczne i nie przysługuje od niego odwołanie.--   istpravda.com.ua/short/2022/12/5/162131/
POLACY - CZY TO JUŻ NASZ KONIEC ????  - kIJÓW Symbole dywizji SS „Galiczyna” nie są nazistowskie???  Postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie o sygn. 826/11325/17 jest ostateczne i nie przysługuje od niego odwołanie.--   istpravda.com.ua/short/2022/12/5/162131/ rozwiń
Avatar
Labydnik / 5 grudnia 2022 r. o 22:34
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
 Z JAKICH ŹRÓDEŁ TA WIADOMOŚĆ?????????? Czy to taka sama wrzutka kłamstw, jak w przypadku uczniów z II LO?
Avatar
TECZOWY--ZSL / 5 grudnia 2022 r. o 22:27
SKANDAL !!!!!!!!!!!Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wyrok VI AS Administracyjnego z 23.09 2020 r., który uznaje prawo Ukraińskiego IPN do twierdzenia, że symbole dywizji SS-Galizien nie należą do nazistowskich i nie są one zabronione na Ukrainie.
Avatar
Jasin / 30 listopada 2022 r. o 19:59
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wyłażą
Avatar
Labydnik / 30 listopada 2022 r. o 17:02
Wysiedlenia przez Niemcow i Ukraincow. Bracia Malorosjanie na furmankach z karabinami maszynowymi dostaczonymi przec Niemcow wspomagali swoich sojusznikow w eksterminacji Polakow.
 Jakie są źródła tych wiadomości o "braciach Molorosjanach" (piszący nie ma "polskich znaków"?) ? Wikipedia podaje: " W miejsce opuszczonych gospodarstw przez Polaków wysiedlonych z  powiatu hrubieszowskiego  przesiedlano także  Ukraińców  z  powiatu zamojskiego , w ramach osobnej akcji przeprowadzonej w okresie od  15 stycznia  1943 do marca 1943 (niem.  Ukraineraktion ). Przesiedlono w ten sposób na teren powiatu hrubieszowskiego ok. 7000 Ukraińców. Władze niemieckie zamierzały utworzyć tzw. „pasy ochronne” z ludności ukraińskiej, które osłaniałyby kolonie niemieckie przed atakami polskich grup partyzanckich – dotyczyło to zwłaszcza powiatu biłgorajskiego, który według niemieckich planów stanowił naturalną przeszkodę przed ugrupowaniami partyzanckimi rezydującymi w  Puszczy Solskiej . W dalszych niemieckich planach także pobyt Ukraińców na terenach Zamojszczyzny pozostawał czasowy ". Łatwo zgadnąć, czy przesiedlani ze swoich majątków Ukraińcy byli szczęśliwi...
 Jakie są źródła tych wiadomości o "braciach Molorosjanach" (piszący nie ma "polskich znaków"?) ? Wikipedia podaje: " W miejsce opuszczonych gospodarstw przez Polaków wysiedlonych z  powiatu hrubieszowskiego  przesiedlano także  Ukraińców  z  powiatu zamojskiego , w ramach osobnej akcji przeprowadzonej w okresie od  15 stycznia  1943 do marca 1943 (niem.  Ukraineraktion ). Przesiedlono w ten sposób na teren powiatu hrubieszowskiego ok. 7000 Uk... rozwiń
Avatar
mmarekbbiernacki / 30 listopada 2022 r. o 16:52
Wysiedlenia przez Niemcow i Ukraincow. Bracia Malorosjanie na furmankach z karabinami maszynowymi dostaczonymi przec Niemcow wspomagali swoich sojusznikow w eksterminacji Polakow.
Avatar
Jaceniacka / 29 listopada 2022 r. o 17:53
I dzisiaj chcą łaskawcy nam POdarować 40-letnie Patryjoty z WŁASNYMI sołdatami. Naczelnik Państwa ma 100% racji - wypad Szwaby!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radzyń Podlaski: Ukarano urzędników, a teraz ratusz chwali przycięcie topoli

Radzyń Podlaski: Ukarano urzędników, a teraz ratusz chwali przycięcie topoli

Sprawa ogołoconych topoli na miejskim targowisku wywołała w ubiegłym roku internetową burzę. Teraz, urzędnicy z radzyńskiego ratusza przekonują, że drzewa mają się świetnie.

Dwie osoby zginęły w wybuchu gazu. W liście pożegnalnym oskarżają księdza
wideo

Dwie osoby zginęły w wybuchu gazu. W liście pożegnalnym oskarżają księdza

"Jeśli ktoś się zastanawia, jak doszło do tej tragedii w Katowicach-Szopienicach to oto kilka słów wyjaśnienia" — tak rozpoczyna się list, który dotarł do naszej redakcji już po tragedii. Jego autorzy podkreślają, że doszło do niej nieprzypadkowo, a o doprowadzenie do całej sytuacji oskarżyli księdza.

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Towarzystwo Budownictwa Społecznego nie dostało zgody Rady Miasta Zamość na to, by przy ul. Wyszyńskiego zbudować dwa pięciokondygnacyjne bloki z podziemnymi garażami.

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Udane wejście w nowy rok zanotowali piłkarze ręczni Azotów. We wtorek wywalczyli awans do ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski. A wcale nie było o to łatwo, bo drużyna Roberta Lisa musiała zagrać w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem. Tak, jak w lidze znalazła jednak sposób na rywala i wygrała 30:26.

Tauron Puchar Polski: Arka Chełm robiła co mogła, ale dalej gra Jastrzębski Węgiel

Tauron Puchar Polski: Arka Chełm robiła co mogła, ale dalej gra Jastrzębski Węgiel

Świetny mecz w Chełmie. Tamtejsza CHKS Arka napsuła mnóstwo krwi faworytowi z PlusLigi. Około 1,5 tysiąca kibiców oglądało bardzo wyrównane zawody, ale spotkanie ćwierćfinałowe zakończyło się tak, jak wszyscy się spodziewali – wygraną Jastrzębskiego Węgla 3:0.

Ktoś się nie bał i... Radny gminy nadal bez swojego poroża

Ktoś się nie bał i... Radny gminy nadal bez swojego poroża

Wciąż nie udało się odnaleźć myśliwskich trofeów, które zaginęły podczas dożynek powiatowych. Apel Gminnego Ośrodka Kultury nie pomógł.

Polski Cukier AZS UMCS Lublin kontra Casademont Saragossa, czyli jedno z najważniejszych starć w tym sezonie

Polski Cukier AZS UMCS Lublin kontra Casademont Saragossa, czyli jedno z najważniejszych starć w tym sezonie

W środę Polski Cukier AZS UMCS Lublin rozegra jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie – zmierzy się z Casademont Saragossa. Wicemistrzynie Polski po meczu rozegranym w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli mają trzypunktową zaliczkę. Stawką jest awans do ćwierćfinału

Setki rąk do pracy. Mieszkańcy Hrubieszowa sami przeprowadzili swoją bibliotekę. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Setki rąk do pracy. Mieszkańcy Hrubieszowa sami przeprowadzili swoją bibliotekę. Zdjęcia

„Podaj książkę, podaj książkę. Niech przechodzi z rąk do rąk. Niechaj biegnie, by odnaleźć nowy dom” – pod takim hasłem i ze śpiewem na ustach mali, więksi i całkiem duzi mieszkańcy Hrubieszowa przeprowadzali we wtorek swoją bibliotekę ze starej do zupełnie nowej, większej siedziby.

Sportowiec 2022 roku: Koszulka Roberta Lewandowskiego znalazła właściciela, inne aukcje trwają

Sportowiec 2022 roku: Koszulka Roberta Lewandowskiego znalazła właściciela, inne aukcje trwają

Już po raz 19 wybieramy najlepszego sportowca roku. Tym razem nasz plebiscyt jest jednak wyjątkowy, bo przy okazji zapraszamy do licytacji ciekawych pamiątek. A pieniądze, które uda się w ten sposób zebrać zostaną przekazane na cele charytatywne.

Górnik Łęczna na ostatniej prostej przed startem Fortuna I Ligi

Górnik Łęczna na ostatniej prostej przed startem Fortuna I Ligi

Piłkarze Górnika Łęczna wrócili z obozu w Opalenicy i powoli zaczynają myśleć o pierwszym meczu rundy rewanżowej. Zanim jednak zagrają o punkty w lidze czekają ich jeszcze dwie gry kontrolne

Puławy. Chętnych na siłownię w hali nadal brak. Tak miasto traci pieniądze

Puławy. Chętnych na siłownię w hali nadal brak. Tak miasto traci pieniądze

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach od dwóch lat bezskutecznie próbuje znaleźć najemcę dla 556-metrowego lokalu w nowej hali sportowej przy Lubelskiej. Niewykorzystywana przestrzeń nie zarabia i generuje koszty.

 Biała Podlaska: Tyszkiewicz i Bury o samorządzie. Może być bezpartyjny?

Biała Podlaska: Tyszkiewicz i Bury o samorządzie. Może być bezpartyjny?

Czy samorząd może być bezpartyjny? To pytanie z pewnością padnie w poniedziałek podczas spotkania otwartego z senatorami Jackiem Burym (Polska 2050) i Wadimem Tyszkiewiczem (niezależny).

"Beksiński w Lublinie". Wiemy, ile osób obejrzało wystawę w CSK
galeria

"Beksiński w Lublinie". Wiemy, ile osób obejrzało wystawę w CSK

Prace Zdzisława Beksińskiego, w Centrum Spotkania Kultur, można było oglądać przez niespełna trzy miesiące, od 9 listopada do 29 stycznia.

Sukces KS Lublin na mistrzostwach Polski w Zawierciu

Sukces KS Lublin na mistrzostwach Polski w Zawierciu

KS Lublin najlepszą drużyną XXXII Mistrzostw Polski Oldbojów w Piłce Halowej. W wielkim finale lubelska ekipa pokonała Pogoń Szczecin, a najlepszym piłkarzem imprezy został uznany Grzegorz Bonin

O książce "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło" w Bramie Grodzkiej
7 lutego 2023, 18:00

O książce "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło" w Bramie Grodzkiej

We wtorek, 7 lutego o godz. 18 w siedzibie Bramy Grodzkiej - Teatru NN (ul. Grodzka 21) odbędzie się spotkanie wokół książki Konstantego Geberta "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!