piątek, 15 grudnia 2017 r.

Artykuły sponsorowane

Dlaczego warto ubezpieczyć iPada?

Dodano: 8 lutego 2016, 03:00
Autor: Promocja

Zgubienie czy kradzież to tylko dwie z wielu sytuacji, w jakich może dojść do straty iPada. Poznaj inne powody, dla których warto ubezpieczyć posiadany sprzęt.

iPad to nowoczesne urządzenie, które cechuje się wieloma, użytecznymi funkcjami. Dotykowy ekran, zdecydowanie ułatwiający obsługę iPadów pozwala na używanie tego zaawansowanego technologicznie urządzenia dosłownie w każdym, dowolnie wybranym miejscu na świecie. Niemniej jednak duża mobilność sprzętu może okazać się zarówno jego niezaprzeczalnym atutem, jak i… wadą. Dlaczego? Ponieważ to właśnie z tego powodu iPad może ulec uszkodzeniu na skutek upadku czy też paść łupem złodzieja. Na szczęście istnieje prosty sposób na zabezpieczenie się przed tego rodzaju, nieszczególnie przyjemnymi sytuacjami. Chodzi rzecz jasna o ubezpieczenie dla iPadów. Sprawdź na wypadek jakich sytuacji warto wykupić tego rodzaju usługę.

Twarde lądowanie

Nie ma chyba na świecie osoby, która choć raz w życiu nie rozbiła szklanki czy talerza. To w pełni normalne, niemniej jednak strata w postaci rozbitego talerza czy też szklanki, w żadnym razie nie jest równa stracie, jaką możemy odnieść w chwili rozbicia iPada. Do tego rodzaju sytuacji może dojść zarówno w domu, jak i w autobusie czy na ulicy.

Przymusowa kąpiel

Kąpiel to czas relaksu, podczas którego chętnie czytamy, oglądamy filmy, a niekiedy nawet pracujemy. Oczywiście wszystkie wspomniane czynności można z powodzeniem wykonywać na iPodzie. Nie dziwi więc fakt, że drugie miejsce na liście wypadków, jakie przydarzyć się mogą w trakcie użytkowania wspomnianego sprzętu, zajmuje właśnie zalanie wodą.

Posiłek z… iPodem

Uwielbiasz oglądać filmy lub czytać przy jedzeniu? Nie jesteś w tym sam. Dowód? Całkiem spora ilość iPadów zalana ulubionym napojem. Jeśli dodatkowo w trakcie posiłku trzymasz urządzenie na kolanach, to grozi mu powtórka z twardego lądowania gdy – po skończonym jedzeniu – zechcesz wstać od stołu zapominając o uprzednim odłożeniu iPada.

Okazja czyni złodzieja

iPad – z uwagi na swoje gabaryty – nie jest urządzeniem zbyt poręcznym. Dlatego też w chwili pośpiechu często odruchowo odkładamy sprzęt na bok, a następnie – chcąc ponownie sięgnąć po urządzenie – ze zdziwieniem stwierdzamy, że… już go tam nie ma. Niestety, w obecnych czasach drobne kradzieże są swego rodzaju plagą, przed którą ciężko ustrzec się nawet najbardziej uważnym osobom.

Wszystkie, wymienione powyżej rodzaje sytuacji to realne zagrożenia, które na co dzień grożą każdemu użytkownikowi iPada. Na szczęście istnieje proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu strata sprzętu zostanie nam wynagrodzona. Mowa rzecz jasna o godnych polecenia ubezpieczeniach dla iPadów. Więcej o tego rodzaju usłudze dowiesz się odwiedzając stronę: https://www.gadget-cover.com/ipad-insurance.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!