wtorek, 20 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Znany na całym świecie broker marketingowy Questra World wszedł na rynek Polski

Dodano: 16 marca 2017, 00:00

Umocowawszy się na rynkach Azji, Afryki i Ameryki Południowej, broker marketingowy Questra World na poważnie zajął się rozszerzeniem swojej obecności w Europie. Nowe biura zostały otwarte w Polsce. W przyszłości planowane jest tu przeprowadzenie szkoleń dla agentów.

Rosnąca obecność Questra World na rynku europejskim pobudziła kierownictwo spółki rozszerzyć program szkoleń. W końcu lutego w Berlinie odbyła się kolejna impreza z serii Leadership. Jej uczestnicy mieli okazję wysłuchać występy najskuteczniejszych agentów spółki. Podzielili się oni tajemnicami swojego sukcesu i opowiedzieli o szczegółach współpracy z Questra World.

Z tradycyjnym przemówieniem do uczestników zwrócił się prezydent spółki Jose Manuel Gelobert. Przypomniał on, że prawdziwi ludzie sukcesu nigdy nie oczekują przysług od losu, a pracują, żeby przybliżyć sukces samodzielnie.

Mówiąc o postępach w Europie Wschodniej, Jose Manuel Gelobert zaznaczył, że ten rynek ma ogromny potencjał. Mimo tego, że na ogół państwa tego regionu są jeszcze niezbyt bogate, one nieustannie rozwijają się, i w nich już pojawiła się ogromna warstwa ludzi, którzy są gotowi inwestować poważne środki w projekty inwestycyjne. A to oznacza, że popyt na produkt Questra World jest ogromny.

«Oczekiwaliśmy od Europy Wschodniej większego zainteresowania współpracą z nami, jednak mimo wszystko jesteśmy pod wrażeniem od skali otwarcia nowych biur, — mówi Jose Manuel Gelobert — ludzie wykazują ogromne zainteresowanie współpracą z Questra World. My z kolei, dołożymy wszelkich starań, żeby nasi nowi agenci i pracownicy nowych biur byli zabezpieczeni wszechstronnym wsparcie informacyjnym i prawnym».

Jose Manuel Gelobert przypomniał również o tym, że najskuteczniejsi agenci spółki będą mogli spędzić wakacje razem z Questra World w Dubaju. Impreza ta łączy w sobie naukę i rozrywkę: goście komunikują się w nieformalnej atmosferze, wymieniają się doświadczeniem i dzielą się poradami, a jednocześnie miło spędzają czas w jednym z najbardziej popularnych kurortów na świecie.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!