Wielkie emocje w rzutach karnych, Niemcy - Włochy 6:5!

Wielkie emocje w rzutach karnych, Niemcy - Włochy 6:5! 0 0

Nasi czytelnicy też tam byli. Zdjęcia z meczu Polska-Portugalia

Nasi czytelnicy też tam byli. Zdjęcia z meczu Polska-Portugalia 0 6

Robert Lewandowski: Porażka bardzo boli

Robert Lewandowski: Porażka bardzo boli 0 4

Polacy byli o krok od półfinału Euro 2016 (zdjęcia)

Polacy byli o krok od półfinału Euro 2016 (zdjęcia) 0 0

Półfinał Euro 2016 był o krok! W 1/8 finału reprezentacja Polski pokonała po rzutach karnych Szwajcarię. Tym razem po serii jedenastek żegnamy się z turniejem we Francji.

Polska - Portugalia. Przegrywamy w rzutach karnych 3:5
film

Polska - Portugalia. Przegrywamy w rzutach karnych 3:5 0 10

Polska przegrała w ćwierćfinale Euro 2016 z Portugalią po rzutach karnych. Po 120 minutach zaciętego spotkania był remis 1:1. Cristiano Ronaldo i spółka lepiej wykonywali jednak jedenastki, które wygrali 5:3.

Portugalczyk mieszkający w Lublinie: To nieprawda, co piszą. Szanujemy waszą drużynę 0 8

Euro 2016. – Szanujemy waszą drużynę – zapewnia Lino Matos, Portugalczyk od 16 lat mieszkający w Lublinie

Polska w ćwierćfinale mistrzostw Europy! Zobacz karne (wideo)
euro 2016
film

Polska w ćwierćfinale mistrzostw Europy! Zobacz karne (wideo) 0 1

Polska pokonała w sobotę Szwajcarię w rzutach karnych 5:4 i awansowała do ćwierćfinału Euro 2016. Po regulaminowym czasi egry był remis 1:1.

Polska – Szwajcaria. Znamy składy

Polska – Szwajcaria. Znamy składy 0 0

Adam Nawałka ogłosił skład reprezentacji Polski na mecz 1/8 finału mistrzostw Europy ze Szwajcarią. W jedenastce nie ma niespodzianek, selekcjoner zdecydował się na identyczne zestawienie, jak w spotkaniu z Niemcami.

Polska - Szwajcaria. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i online w internecie

Polska - Szwajcaria. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i online w internecie 0 7

Dzisiaj o godz. 15 w Saint-Etienne reprezentacja Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy zmierzy się ze Szwajcarią. Transmisja w TVP1 i Polsacie

Euro 2016: Polska w sobotę zagra o ćwierćfinał ze Szwajcarią 0 0

Reprezentacja Polski zapisuje nowe, wspaniałe zgłoski na kartach historii. Pod wodzą Adama Nawałki biało-czerwoni po raz pierwszy wygrali mecz na mistrzostwach Europy. Potem drugi, a w międzyczasie zremisowali z mistrzami świata, Niemcami. W ten sposób w świetnym stylu wywalczyli awans do 1/8 finału. W sobotę o godz. 15 w Saint-Etienne stoczą ze Szwajcarią bój o ćwierćfinał.

Robert Lewandowski, czyli kapitan bez goli

Robert Lewandowski, czyli kapitan bez goli 0 0

– Najważniejsze, że drużyna strzela bramki i wygrywamy mecze. Na turnieju dobro zespołu jest najistotniejsze – przekonuje Robert Lewandowski, który w fazie grupowej Euro 2016 nie strzelił ani jednej bramki

Na kilka dni Marsylia stała się główną bazą polskich kibiców we Francji
Zdjęcia

Na kilka dni Marsylia stała się główną bazą polskich kibiców we Francji 0 0

Niektórzy przyjechali tu prosto z Nicei, rezygnując z kosztownej wyprawy do Paryża, a następnie wracania na południe. Większość najazd na drugie największe miasto Francji rozpoczęła jednak w poniedziałek. Wówczas do Marsylii zaczęli napływać ludzie, którzy z trybun Stade de France oglądali sobotni mecz z Niemcami i ci, którzy przyjechali do Francji specjalnie, aby obejrzeć konfrontację z Ukrainą.

Euro 2016: Kto zagra z kim w 1/8 finału?

Euro 2016: Kto zagra z kim w 1/8 finału? 0 0

Znamy już wszystkie pary 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji. W czwartek i piątek w Euro 2016 nastąpi przerwa. Do rywalizacji drużyny wrócą w sobotę. Kolejna faza rozpocznie się od meczu Polska – Szwajcaria, w sobotę o godz. 15

Polscy kibice pobili się między sobą przed meczem z Ukrainą (wideo)
film

Polscy kibice pobili się między sobą przed meczem z Ukrainą (wideo) 0 16

Marsylia, Francja. Francuska policja musiała interweniować, aby przerwać bijatykę, do jakiej doszło między polskimi kibicami przed meczem Euro 2016 z Ukrainą

Polska - Ukraina 1:0! Świętowanie awansu w strefie kibica w Lublinie
Zdjęcia

Polska - Ukraina 1:0! Świętowanie awansu w strefie kibica w Lublinie 0 15

Polska pokonała Ukrainę 1:0 i awansowała do 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Strefa kibica zlokalizowana przy pływalni Aqua Lublin we wtorek była wypełniona po brzegi.

Jakub Błaszczykowski: liczy się zwycięstwo

Jakub Błaszczykowski: liczy się zwycięstwo 0 0

Co po końcowym gwizdku meczu Polska – Ukraina mieli do powiedzenia piłkarze?

Niemcy - Irlandia Północna 1:0. Zaklepali pierwsze miejsce

Niemcy - Irlandia Północna 1:0. Zaklepali pierwsze miejsce 0 0

Jeżeli ktoś spodziewał się, że Irlandia Północna sprawi problemy mistrzom świata to srodze się zawiódł. Gdyby Niemcy do przerwy prowadzili 3:0, to rywale nie powinni mieć żadnych pretensji. Ostatecznie zawody zakończyły się wygraną wielkich faworytów 1:0

Polska - Ukraina 1:0. Bramka Kuby Błaszczykowskiego, zobacz gola
film

Polska - Ukraina 1:0. Bramka Kuby Błaszczykowskiego, zobacz gola 0 5

To nie było wielkie spotkanie w wykonaniu biało-czerwonych. Polacy pokonali jednak Ukrainę 1:0 i awansowali do 1/8 finału z drugiego miejsca. W kolejnym meczu zmierzymy się ze Szwajcarią, a zawody zostaną rozegrane w najbliższą sobotę o godz. 15.

Sonda: Czy jesteś zadowolony/a z wyniku Polaków, jaki osiągnęli na Euro 2016?